Problem z internetem

Witam,
ostatnimi czasy mam spory problem z internetem.
Prędkość pobierania wynosiła średnio 70mb/s, lecz teraz ledwo 1mb/s.
Nie wiem jakie mam podać szczegóły lub czy nic już nie muszę mówić, więc zostawiam temat do odpowiedzi.
Pozdrawiam

Od jakiego dostawcy masz internet, w jakiej technologii, jaki masz sprzet sieciowy w domu do tego internetu (producent i model routera), ile osób jednocześnie korzysta z internetu, wiekszośc po Wi-Fi?

Internet mam od Tel-Kab, nie wiem w jakiej technologii, prawdopodobnie NETGEAR WNR2000-200PES, na tą chwilę max 3 urządzenia korzystają z Wi-Fi.

Jaką masz predkośc na umiwe, do jakiej predkości daje operator? Oprócz Netgeara masz jakieś jeszcze urządzenia w domu, w garażu, na poddaszu od dostawcy? Mieszkasz w domku czy w bloku?

Do 100mb/s jeśli dobrze pamiętam, mieszkam w bloku.

To do 100Mb/s to musi być światłowód.

Cały czas masz taki spadek prędkości?? Masz ten spadek na swoim komputerze czy wsztstkim tka wolno w domu chodzi?

Większość czasu mam całkiem niezły internet, lecz na tyle często, aby mnie poirytować ta prędkość schodzi niemal do absolutnego zera. Wydaję mi się, że tylko mi tak internet zwalnia.

reklamowałeś u operatora?

Nie, aczkolwiek wydaję mi się, że to problem z systemem.

Dodam jeszcze, że nie widzę innych dostępnych połączeń, które zwykle są na miejscu.