Problem z IP?

Jak nie wirus albo cos innego to idz do admina sieci i się zapytaj dlaczego nie możesz wchodzić na stronki może sobie zablokowałeś port 80 albo przeglądarke w firewall ? nie możesz wejść na żadną czy tylko na te konkretne?

jeśli tylko na niektóre strony nie możesz wejść, to wstaw logi ze skanowania, być może są jakieś szkodniki.

Witam

Też jestem w Interkamie. Takie cuda czasem się zdarzają. Spróbuj wyłączyć proxy. A jak to nic nie da to zadzwoń do serwisu. W interkamie wszystkie porty są otwarte wiec na pewno to nie to.

logi sprawdzali mi już 2 razy z hijacjthis i silent runners. są czyste

Złączono Posta : 06.04.2007 (Pią) 10:41

ziomek5

nie mogę wejść na te konkretne. i w gadu reż miga mi słonko i pisze jak chce się połączyć przez spika że moje ID jest niedostępne

A firewalla sprawdziłeś ? weź wyłącz całkiem i zobacz czy śmiga.Jak nie pomoże to zadzwoń do nich i się zapytaj co może być przyczyną pewnie to coś u nich.

a wystartuj jakiś system live z płyty Cd i sprawdź czy wszystko działa, wszystkie strony się ładują. wtedy będziesz wiedział czy wina leży po stronie dostawcy internetu, czy po stronie programowej na twoim komputerze.