Problem z ip

siemanko mam pytanko ludziska mjalem normalne ip kiedys wnerwilem sie bo stronka mi zablokowola dostep i pomyslalem zeby zmienic ip zmienilem po 2 dniach zrobilem formata i jak mam zrobic stare ip >???< prosze o szybka odpowiedz bo to bardzo pilne :cry:

jak zmieni艂e艣 ?? :x

jakie masz po艂膮czenie z internetem ??

zmienilem za pomoca Hide IP Platinum

routa mam ale 1 mb szybkosci neta

Hide IP Platinum nie zmienia twojego IP tylko go maskuje u偶ywaj膮c serwer贸w proxy.

IP nie mo偶esz sam zmieni膰 i zawsze masz to kt贸re przypisa艂 ci administrator sieci

a da sie jakos to zrobic na te pierwsze stare ip bo bardzo to informacje potrzebuje !

odinstaluj hide ip albo wy艂膮cz w przegl膮darce proxy i wszystko wr贸ci do normy (Opcje internetowe -> po艂膮czenia i na dole).

nie ma tam nic !

masz internet np z tp? bo oni maj膮 zmienne IP je偶eli masz z kabl贸wki lub co艣 w tym stylu to nawet po wgraniu nowego windowsa powiniene艣 miec to samo IP bo oni zmieniaj膮 mniej wi臋cej raz na rok lub co 6 miesi臋cy (o ile zmieniaj膮) zr贸b jak kolega m贸wi albo odinstaluj program albo zobacz w opcjach programu czy jest show IP (poka偶 IP) lub co艣 podobnego

robilem to wszystko i nic z tego mi nie wyszlo a czekam juz 4 miesiace !

i nic i nie mam zmiennego ip !

CZY MOZE MI KTOS POMUC :frowning:

Czy pr贸bowa艂e艣 odinstalowa膰 program HideIP, tak jak radzili koledzy wy偶ej?

Odinstalowanie programu wprowadzaj膮cego zmiany najprawdopodobniej spowoduje usuni臋cie zmian, kt贸re zosta艂y wprowadzone przy jego u偶yciu.

omG zainstalowalem kiedys hipp zmienilo mi sie ip a tera kompa mam sformatowanego wgralem jeszcze tego do ip zeby to naprawic jakos ale nic z tego i co ja mam zrobic ludzie :frowning:

Program nie zmieni IP gdy偶 przypisuje to administrator sieci.

Najlepiej zadzwo艅 do niego i si臋 zapytaj dlaczego ci zmieni艂.

Sam sobie IP nie zmienisz NIGDY

ja zostaje przy tym co pisa艂em skoro schowa艂 Ci program IP (tak zrozumia艂em) to powinna tam byc opcja aby je znowu pokaza膰 bo nie ma programu kt贸ry sobie od tak zmienia IP je偶eli twierdzisz 偶e IP powiniene艣 mie膰 sta艂e to tylko operator sieci m贸g艂 ci je zmieni膰 zadzwo艅 i sie dowiedz jak nie to format i new windows musi pom贸c

no wlasnie robilem mu formata a jak wie ktos jak to zrobic w programie hideippla

gdzie艣 kiedy艣 jak szuka艂em jak na moim sta艂ym IP korzysta膰 cz臋艣ciej z rapida znalaz艂em rad臋 jak manipulowa膰 swoim IP w dosie by艂a to d艂uga fajna instrukcja wpisz w google ukrywanie IP lub cos podobnego mo偶e to znajdziesz i mo偶e akurat pomo偶e

Czy aby router nie przypisuje Ci IP przez DHCP?

nie przydziela mi ip z dhcp tylko router robi mi ip w sieci routera i tez modem ma wlasne ip i wlasnie ip modemu mi sie zmienilo i nie moge virtual serveruw ustawiac na innych kompach pod routerem

Przechodz膮 Ci pingi?, wpisz w w uruchom cmd potem wpisz ping onet.pl, napisz czy dochodz膮 pakiety, 偶aden program nie zmieni Ci ip routera! !!

Bo za ka偶dym razem ci sie zmieni jak odepniesz modem od zasilania,jest to jedna z metod omini臋cia limit贸w na RS

BART_ mam cos takiego

Pinging onet.pl 213.180.130.200 with 32 bytes of data:

Reply from 213.180.130.200 bytes:32 time:75ms ttl:46

Reply from 213.180.130.200 bytes:32 time:214ms ttl:46

Reply from 213.180.130.200 bytes:32 time:75ms ttl:46

Reply from 213.180.130.200 bytes:32 time:92ms ttl:46

Ping statistics for 213.180.130.200:

Packets: Sent = 4, Received = 4,Lost = 0 <0% loss>

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 75ms, Maximum = 214ms, Average = 114ms