Problem z Ip

Co Zrobić Żeby System Poeracyjny Obojętnie Jaki (tylko Windowsy) Pokazywały Mi Mój Zewnetrzny Adres Ip :o

wejdz w monitorki>stan>szczegoly i masz ip

A Gdzie To Jest I Jak To Zrobić :o

Na pasku zadan podczas polaczenia z internetem masz dwa monitorki po prawej strony na dole :slight_smile:

Mi chodzi o Zewnetrzne Ip a nie ktore wypelniam w protokole karty sieciowej.

http://ip.boo.pl/

kliknij a zobaczysz swoje zewnętrzne ip

Mi Chodzi O Zewnętrzne Ip Mojego Komputera A Nie Servera Tv Gawex z Którego Mam Internet :lol:

Na poniższym obrazku wyświetli się to IP!!

sig-pol.jpg

Ten Adres Co Mi Napisałes To Niejest To Czasami Ip Zewnętrzne Servera Tv Gavex :stuck_out_tongue:

Masz wew ip. Wejdz w opcje sieciowe. Na swojej karcie masz wew ip. :smiley:

Ale Mi Chodzi o Zewnętrzne Ip A Nie o Wewnętrzne :stuck_out_tongue:

Nie masz zewnętrznego jak pokazuje ci na obrazku ip sieci. I przestań puszczać :stuck_out_tongue:

To Co Mam Zrobić Żeby Mnieć Zewnętrzne Ip

I Że Jak Postawie Server w Jakiejś Grze To Żeby Inni Mnie Widzieli I Żeby Mogli Sie Do Mnie Dołaczyć !!

Musisz skontaktować się ze swoim dostawcą internetu. On powie ci jakie są warunki uzyskania zew IP. Zapewne będzie to się wiązać z dodatkowymi kosztami. :smiley:

a jak ja mam sprawdzic swoj zewnetrzny ip i port na Win98SE Router posiadam w domu

Jeśli go wogóle masz, to masz na górze obrazek w którym wyświetlane jest twoje IP

mam 98 i nie ma takiego czegos,a jak jest to gdzie ?? :smiley:

Mówie o tym :!:

sig-pol.jpg

krasnalek52 z tego co widze masz neostrade i za każdym razem masz inny zewnętrzny ip dynamicznie przypisywany za każdym razem inny jak wyłączysz kompa tak wiec zostaje ci skorzystanie z obrazka który tu pokazuje ip w danej chwili :slight_smile:

ale u mnie to sie nie pokazuje :frowning: