Problem z iplex.pl RESET KOMPA

Działa, zwykla pokazówka działania vividasa

Tak działa tylko że tutaj to nie jest ta sama technologia co na iplex. to testowe video niczego nie rozwiązuje… niestety

6 osób w tym wątku zgłosiło ten sam problem i w komentarzach pod Allplaerem na DP kolejne 2, może redakcja DP wymusi odpowiedź Iplexa, 3 dni minęły i zero odpowiedzi, przyznaliby się co na ten temat wiedzą, coś podejrzewają, coś planują, czy zamierzają coś z tym zrobić? (zawsze to inne gadanie z redakcją a nie pojedynczymi ludźmi)

Edit:

Podesłałem Iplexowi linka tego tematu, może czytają - miło jakby się odezwali nawet publicznie

Ja również pisałem do Iplexa - i na Facebooku i na maila z dokładnym opisem, łącznie z logami z HiJackThis, o które prosili. Było to jakieś 3 dni temu. Do dzisiaj cisza. Pisałem również wczoraj do Netshape. Myślę, że warto by było również uderzyć do samego vividasa, bo to ich technologia szwankuje…

Mam do Was jeszcze jedną prośbę - napiszcie na jakich DOKŁADNIE procesorach nie działa iplex i vividas. Pytałem wcześniej o AMD, ale może tu chodzi o jakiś konkretny model.

U mnie nie działa na Athlonie 3000.

2 godziny temu iplex na facebooku odpowiedział, że dzięki naszym zgłoszeniom wiedzą że coś nie gra i pracują nad tym.

Słuchajcie, coś mi się skojarzyło z zupełnie innym programem (zupełnie innego przeznaczenia) z którym kiedyś miałem problem że niektóre wtyczki dla niego się wysypywały podczas gdy inne działały normalnie.

W końcu okazało się że nie miałem zainstalowanego NetFrameworka a te co się sypały były napisane właśnie z użyciem jego.

Może tu jest to samo.

Sprawdźcie czy macie wszystkie wersje NetFrameworka z aktualizacjami jakie są w WinUpdate.

Szanowni Państwo,

bardzo dziękujemy za zgłaszanie problemów, które napotykali Państwo ostatnimi czasy przy użytkowaniu serwisu z zawieszającą się przeglądarką. Pozwoliło nam to ustalić przyczynę problemu i rozwiązać go. Nie muszą Państwo niczego u siebie instalować ani specjalnie zmieniać preferowanych ustawień - odtwarzacz zaktualizuje się automatycznie przy pierwszym uruchomieniu. Bardzo dziękujemy za pomoc i życzymy udanych seansów.

Zespół iplex.pl

Potwierdzam - Iplex działa we wszystkich przeglądarkach oraz ALLplayerze, na Windows XP - teraz po zwykłym uruchomieniu wszystko działa jak należy

Dzięki, 8-dniowa batalia zakończona :wink:

Ja również potwierdzam - wszystko działa tak, jak powinno na wszystkich przeglądarkach.

Dziękujemy Ci, iplex.pl :wink: