Problem z iPod'em

jak zwykle, nagrałem trochę muzy, był na skraju pamięci, wiec nagrałem tyle, aby sie zmieściło… chce wybrać jeden z utworów, który nagrałem i… zwiesił się… zero reakcji, nie da się wyłączyć… podłączam do kompa to w Moim Komputerze wyświetla go jako Wymienny Dysk (taka dosłowna nazwa, a zawsze była inna) i po wejśćiu w ikonke się wiesz okno… wchodze iTunes’em, nie zawsze wykrywa to popodłączam pare razy zanim program go wykryje, a jak już go wykryje pisze żw - iPod is Corrupted, i żęby naprawić problem 3a restore bla bla itp. wcisnełem te restore, ale od godziny jest te okienko:

aa3hs.jpg

pasek niebieski ciągle się rusza, ale żadnych rezultatów… tak rzsza się przez godzine… iPod tez nie reaguje, dalej zwieszony jak był, tak jest… możę sa lewe sposoby na to, aby móc go przywrócić do “życia” np. jakimś niekoniecznie legalnym programem np. jakiś hard format itp? iPod kupowany w USA, więc zwrot jego do sklepu odpada…

jak się pojawia jako dysk wymienny to może opcja Formatuj w M. Komputerze :twisted: :twisted:

Dobra, problem rozwiązany… znalazłem na necie taki trik: środkowy i menu przez min. 6 sekund…