Problem z Irdą

Mam problem z portem podczerwieni chciałbym przesłać zdjecia z Telefonu komórkowego(Samsung Sgh x-600) na PCeta (Win XP) instaluje wszystkie sterowniki i postepuje zgodnie z instrukcja po instalacji resetuje kompa i zupelnie nie wiem jak przeslac zdjecia z komorki na kompa nie wiem jak mam sie do tego zabrac i co mam wogóle zrobić nic o tym nie pisze ani w instrukcji do telefonu ani do IrDy :frowning:

Irda prawidłowo zainstalowana w kompie.

W telefonie irda uruchomiona.

Jak zbliżysz komóre do irdy to komp sygnalizuje połączenie,w trayu powinna pojawić się ikona irdy.

Z komóry polecenie wyślij przez IRDE.

Z kompa polecenie np wyślij na pobliski komputer, lub z aplikacji do telefonu komórkowego.

Poczytaj

http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=28689

Poczytaj dział telefonia komórkowa.

no niby wszystko ok ale w Telefonie (samsung sgh x-600 ) nie ma opcji wyslij przez IRda

Złączono Posta : 30.08.2005 (Wto) 11:21

sam port podczerwieni jest tyle ze ja nie wiem jak go uzyc i nie moge znalezsc tej opcji! :?

A masz w ogóle IRDE w tym telefonie, a jak masz to czy jest włączona.

Weź instrukcje do telefonu i poczytaj o IRDZIE.

Jeśli chodzi o wysyłanie to może inaczej pisać np przez irde,port podczerwieni lub podobnie - poczytaj.

Wrzuć model telefonu do googli i poczytaj.

http://www.google.pl/advanced_search?hl=pl

Wejdź na Forum telefonu i poczytaj.

jestem pewien ze IRda jest jest tez wlaczona a jak dam opcje na zdjeciu w telefonie to jest wyslij ale tylko przez maila mms albo ksiazke telefoniczna.a instrukcje to znam prawie na pamiec

Kupił IrDE Do komputera z chęcią wysyłanie różnych dzownków na mojego SonyEricssona T630.Przed Upgradem wszystko było ok(na Duronie 1GHZ,GeForce 2MX32mb,128RamSDR DDR,KT133A,WindowsXPService Pack 2).Jednak Teraz(Sempron 2500+,384Mb RAM DDR,Radeon 9550 128mb\128bit XP Service Pack 2) gdy teraz podkładam telefon z włączoną podczerwienią wykrywa mi go ale tylko pokazuje się o wykryciu nowego modemu lecz nie da sie wysyłać.Dawniej wysyłałem pliki metodą PPM\Wyślij do\Pobliski komputer.Teraz wogóle nie ma tej opcji.W oby dwóch przypadkach nie instalowałem drvierów.Więc gdy zaczeły się problemy zacząłem je instalować.Jednak pod koniec instalacji pojawiał sie błąd który niweczył moje zamiary.Podczerwień działa u kolegów na ich moputerach.Dlaczego?odpiszcie!!

Ja tez mam Semprona 2500 Konfiguracja mojego kompa to :

"Sempron 2500+ 512 mb Dual DDR 400 Radeon 9250 128mb 128 bit

OS: Windows XP pro SP2"

Stery IRDY do kompa nieraz trzeba kilka razy instalować i odinstalowywać żeby zaskoczyła - myślę że to problem współpracy sterów IRDY z systemem.

Jak coś poszukać w sieci nowszych sterów do IRDY i XP i próbować - musi się w końcu zainstalować poprawnie.

Warunek IRDA musi być sprawna i musi mieć właściwe stery do danego systemu.