Problem z Irda

Witam. Kupilem sobie Irde. Wszystko dziala jak nalezy, ale musilem sformatowac kompa. Gdy na nowo zainstalwoalem Irde i program do laczenia komorki (mam Nokia 6600) z kompem, nic nie dzialalo. Irda nie widziala komorki i nic sie nie wyswietla. :cry: Podczas instalacji pokazuje mi sie ze oprogramwoanie ejst niezgodne z Win XP ale kiedys tez tak mialem i wszystko dzialalo. Czas ustawiony jest na 10.0 mS, szybkosc na 115200 a INFRARED TRANSCEIVER TYPE na Vishay 6102F (default). Jest rwniez pokazane ze sprzet dziala poprawnie, natomiast przy sterowniku jest napisane, ze nie jest podpisany cyfrowo. :cry: Prosze o pomoc.

Nieraz trzeba zainstalowa膰 i odinstalowa膰 ird臋 kilka razy aby zaskoczy艂a.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=79274

Wlasnie juz ja ponad 4 razy odinstalowywalem i instalowywalem :cry: i nic nie pomaga, choc czasem widzi telefon ale na pare sekund i go gubi. Wczesniej jak pierwszy raz po formacie kompa instalowam irde to program od nokii widzial komorke ale komputer nie.

Pewnie wina tkwi w Irdzie od kompa. Po偶ycz mo偶e od kogo艣 IrDE i zobacz cz b臋dzie ci dzia艂a膰.

Dzieki, popytam sie kogos i zoabcze. Dzieki za pomoc. Pozdrawiam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Z艂膮czono Posta : 04.06.2006 (Nie) 13:48

DObra wszytko dzia艂a tylko PC Suite od mojej Nokii, kt贸ry dosta艂em od nowo艣ci kiedy艣 pokazywa艂, 偶e widzi m贸j telefon a teraz pokazuje, 偶e widzi nieznane urz膮dzenia i nazywa to Nokia 270513177 (nieznane), a najnowsze PC Suite z nokia.pl w og贸le nie dzia艂a i mi nie dzia艂a艂o tzn. nie widzia艂o kom贸rki. O co tu mo偶e biega膰? Pozdro 4 All :slight_smile:

Spr贸buj u偶y膰 innego programu do komunikowania si臋 z kom贸rk膮.

Oxygene Phone

Zajrzyj jeszcze TU