Problem z istalatorem IObit Malware Fighter 5


(Legia1990) #1

Witam Wszystkich. Chciałem zainstalować u siebie wyżej wymienioną aplikacje ale nie mogę bo od razu po potwierdzeniu Kontroli użytkownika, wyskakują mi tak jak by 2 instalatory (przezroczyste) i po sekundzie znikają. Czy ktoś już miał takie problemy. Masakra. Windows 10 64Bit Aktualny .


(Bogdan_G) #2

Nawet systemowy defender może blokować instalator IObit Malware Fighter.

Trzeba by zapytać tych, co promowali ten program blokowany zresztą przez drweb i przez gdata.
Swoją drogą - skąd pobrany instalator?


(MrBeckham666) #3

Nie dziwi mnie to w sumie jakbym był twórcą tego oprogramowania to sam bym go oznaczył jako syf :slight_smile:


(Legia1990) #4

Instalator pobrany z oficjalnej stronki IObit. Systemowy Defender wyłączony. Korzystam Ashampoo Anti-virus 2016 oraz Zemana AntiLogger. Tak bardzo mi na nim nie zależy. Nie lubię jak czegoś nie mogę logicznie wytłumaczyć :slight_smile:


(Legia1990) #5

Ostatnio zrobiłem skanowanie AdwCleaner ( pierwsze skanowanie od oczątku instalacji W10) i znalazł 52 “zagrożeń” w tym IObit Advanced SystemCare. Usunął mi go całkowicie. Wiec coś w tym jest :slight_smile:


(Bogdan_G) #6

Ten fake soft blokowy jest w wielu programach, na forach pomocowych itd. Ale i mnie się obrywa, że piszę o tym. Tylko, że ja trochę starszy i wyrosłem z tego, co mnie straszy.


(roobal) #7

Spodziewałem się tego, że zaraz na forum będą problemy z IOBit. Czekam tylko na tematy “jak usunąć ten syf”.


(Acorus) #8

Jestem gotowy na to.


(Bogdan_G) #9

Przecież od lat usuwaliście przyczynę powikłań - czyli iobit driver booster, który tak ładnie promował eimi ma prima grudnia, czyli ponad 4 mies temu.
Klątwa jakaś z tym IObit?


(roobal) #10

Podziwiam, za cierpliwość i wytrwałość - naprawiać za kogoś szkodę. Rozumiem, że dla Ciebie najważniejsze jest dobro innego użytkownika. Szacun za to.