Problem z Jadu-Gadu na SE k750i

Witam

Zrzucilem sobie na mojego k750i aplikacje Jadu-Gadu i Papla, chcialem odpalic Paple ale tam trzeba miec gdzies konta na papla.pl itd… a nie mam czasu sie z tym bawic…

Wiec pozniej odpalilem JG - wszystko powpisywalem, ale pojawia mi sie taki “error”:

javax.microedition.io.connectionfoundexception

at:z

z@e7fff663

requestconnec

o co mu chodzi ?

I jeszcze jedo, czy na JG moge miec tyle osob ile mam na liscie GG ?

Mam siec z Plusa.

Pomozcie ! z gory thX

No chyba ze znacie inny dobry komunikator z GG. Bo ponoć z tym JG sa problemy przy scaiganiu listy… Mam versje JG 0.9 na fonie

Proponuję Ci jednak pobawić się chwileczkę z Paplą: konfiguracja nie trwa wcale tak długo (wystarczy utworzyć konto na serwerze Papli co trwa dosłownie kilka minut), a później wystarczy aktywować bramkę GG w Papli. Z JG sam miałem problemy (na Nokii 3100), dlatego właśnie korzystam z Papli.

Ja mam podobny problem jak autor tego posta. U mnie rejestracja trwa bardzo dlugo na Papli. Czekalem z 15 min i ciagle pisze tylko ze trwa rejestracja. Czytalem na jakims forum ze niby papla jest darmowa, ze placi sie tylko za polonczenie, a za rozmowy juz nie. Czy to prawda? Sciagnolem tez sobie JG, wszystko jest ok, wczytuje mi liste i nagle wyskakuje blad “Blad aplikacji” i wylancza sie. W sumie to troche drogie te JG bo w niecale 20 sekund zrzarlo mi 90gr ;p jest moze jakis tanszy komunikator? Mam siec orange twoj plan, a moj telefon to nokia 6020

dot JG sciagjcie najnowsza wersje powiino dzialc bez problemu a jak co to polecem zglosic problemy do autora na stronie jest kontakt mailowy mi pomog jak kontakty mi sie nie scuiagaly na tela