Problem z jakiej SIECI jest numer telefonu?

Witam po czym mozna sie domyslec z jakiej sieci jest telefon? Otórz telefon ma poczatek (523)xxx-xxx. Nie wiem z jakiej sieci jest ten numer. Mysle ze to jest jakas nowa siec chyba PLAY? Bo sprawdzałem numery na stronie orange,era i kilka innych stron-3stronach i wszedzie pisało brak danych o numerze? Mozecie mi podpowiedziec? Bede wdzieczny za kazda pomoc.

kolega testował telefon w PLAY i zaczynał się od 791…

a 523… to na mój gust ORANGE,może na kartę i jeśli nie zarejestrowany nr to info nie będzie na jego temat

Na tej stronie jest spis przyznanej numeracji i nie ma tam komórek na 523.

http://www.bip.uke.gov.pl/bipurtip/inde … &page=text

Od kiedy można przenosić numery zmieniając sieć to i tak nie ma pewności.

Ale ten numer ma taki paczatek.

+48523-xxx-117

No no takie coś? Czy moze to jest telefon domowy? (52) kierunkowy ale wredy po co to +48? No mi sie wydaje ze to jest jakis nowy operator i zupełnie nowy numer. Dlatego prosze o pomoc w zidentyfikowaniu nr TEL. Zaznaczam ze toi nie jest nr na pewno z ORANGE,ERA-y,PLUS-a no a HEYAH raczej tez odpada. Czyli wychodzi na to ze to jest PLAY albo jeszcze cos innego?

PS: WYdaje mi sie ze wszystkich których znam i mam numery wszyscy maja telefony na karte. Nie maja rzadnych abonamentów. ZAZNACZAM

Przeciez to kierunkowy do Bydgoszcza :wink:

napewno jest to telefon domowy a +48 jest dodawane w różnych telefonach lecz nie zawsze, bo to kierunkowy do Polski

aha czyli ktos dzwonił z domowego tiaa? No to dzieki za pomoc.