Problem z jakością filmów. POMOCY!

Mam problem z jakosćią filmów odtwarzanych na komputerze. Chodzi mi o filmy zapisane w formacie AVI oraz rmvb (nie wiem jak jest z pozostałymi). Filmy są praktycznie nie do ogladania. Obraz jest czerwony i niewyraźny. Mam zainstalowany kodek “K-lite mego codek pack(klmcodec137)” i ten kodek niby pomaga, ale tylko częściowo. Filmy jakościowo są lepsze (obraz nie jest czerwony), ale dalej są niewyraźne. Próbowalem takze innych kodeków, ale żaden nie działa. Programy których używam do ogladania to: Allplayer, Cinemaplayer oraz SubEdit. Mój sprzęt to: AMD Athlon 2800+, Gigabyte K8triton, Galaxy GeForce 7300GT 128MB, 512 DRR RAM.

Z góry dziękuje za wszelkie udzielone porady i wskazówki! !!

Właściwości>Ustawienia>zaawansowane>zakładka nvidi. Tam w opcjach jest opcja rozjaśniania itd obrazu. Spróbuj się tym pobawić

albo ściągnij i zainstaluj jakąś drugą paczke kodeków. Chociaż lepiej będzie jak skorzystasz w AllPlayerze z opcji LiveUpdate to ci pokaże szczegółowo czego brakuje a co jest niepotrzebne no i ściągnie/naprawi kodeki

Witam.

Myślę, że tylko tą paczkę i nic więcej “nie słychać po starych kodekach”. Jeśli tak masz to powinno wszystko działać. Ja tak zainstalowałem na różnych komputerach nie ma żadnych problemów.

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Mi też się tak działo (obraz był czerwony) to zmieniałem ALLplayera na najnowszą wersje lub na wersje 2.1(polecam)