Problem z JAlbum - BananAlbum

witam, mam mały problem, mianowicie posiadam galerie zdjęć na własnej stronce internetowe, do tej pory galerię tworzyłam przez JAlbum - Chameleon i wszystko działalo idealnie, w tej chwili chciałam zmienić skórke na BananAlbum. problem polega na tym że mam kilka katergorii na mojej stronie, przenosząc pliki z BananAlbum do folderu “moja stona” zmieniam bez problemu nazwy indexu.html na odpowiednie do posiadanych kategorii i tutaj pojawia się problem którego nie potrafię naprawić, do każdego albumu jest dołączany plik XML o nazwie BananAlbum", nie mogę umieścic kilku takich w jednym folderze a zmieniając im nazwy pokaz się nie uruchamia, próbowałam modyfikować plik index ale jakoś mi to nie idzie. może ktoś pomoże… będę wdzięczna za wszelkie wskazówki

podaj kod html z jednego index.html

PleaseEnableJavascript.gif

document.write(""");

// /pp /pp document.title = “kwadratowo”;/pp bgcolor = “#000000”;/pp imgcolor = “#ffffff”;/pp linecolor = “#cccccc”;/pp txtcolor = “#ffffff”;/pp /pp respath = “res/”;/pp var so = new SWFObject(“res/BananAlbum.swf”, “BananAlbum”, “100%”, “100%”, “8”, “#000000”);/pp so.addVariable(“jalbum”, “true”);/pp so.addVariable(“bgcolor”, bgcolor.replace("#",“0x”));/pp so.addVariable(“imgcolor”, imgcolor.replace("#",“0x”));/pp so.addVariable(“linecolor”, linecolor.replace("#",“0x”));/pp so.addVariable(“txtcolor”, txtcolor.replace("#",“0x”));/pp so.addParam(“allowFullScreen”, “true”);/pp so.write(“flashcontent”);/pp /pp //

ale jakim sposobem chcesz ty zmieniać nazwy index`u! !!

przecież to jest niedopuszczalne…

nic nie możesz zmieniać…

utwórz sobie foldery, ich nazwy to Twoje kategorie, później zapodaj tam odpowiednie zdjęcia, i przepuść przez program jalbum bez żadnych zmian, tak jak chameleonem…

żadnych zmian indexów, żadnych zmian katalogów ani XMLli

plik index.html który będzie w katalogu startuje Ci całą stronę, nic więcej…

w razie czego zaglądnij na

http://www.galeria.grzesiek.info

i pisz na maila…

pozdrawiam