Problem z JAVĄ w przeglądarce WWW

Witam!

Mam problem związany z otwieraniem stron, które wykorzystują technologię/pluginy JAVA. Kłopot polega na tym, że przy próbie otwarcia jakiejkolwiek strony WWW przeglądarka zawiesza się i jedynym wyjściem jest całkowicie zamknięcie procesu w menedżerze zadań. System, który posiadam jest w wersji 64 bitowej, a przeglądarka z jakiej korzystam to IE i Firefox (błąd występuję w obydwóch). Pozostałe strony wyświetlają się bez problemu. Dodam, że system jest regularnie aktualizowany oraz posiada wszystkie inne dodatki typu Flash Player, DirectX. Próbowałem reinstalację JAVY jednak na nic mi się to nie zdało.

Na komputerze z systemem 32 bitowym wszystko działa bez zarzutu :?

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Pozdrawiam

PowerX

A czy zainstalowałeś JAVe w wersji 64 bit. W niektórych przypadkach trzeba mię obie wersje np. jak jedna aplikacja chodzi na 32 bitach a inna na 64

Posiadam Javę w wersji 32 i 64 bitowej. W programie Ccleaner pisze:

-Java 6 Update 22

-Java 6 Update 22 (64 bit)

Ogólnie odpal aktualizację Javy ,aktualna to 6.23.

Odinstalowałem JAVĘ, oczyściłem komputer oraz zainstalowałem najnowszą wersję 6. 23.

Teraz mam zainstalowaną tylko 32-bitową wersję i mogę używać stron z których można pobrać pliki (strona wykorzystuje JAVĘ). Natomiast przy próbie otwarcia okien chatów, cały proces przeglądarki internetowej się zawiesza. Z portali typu “chateria” nie korzystam, jednak istnieją strony które działają na tej samej zasadzie i nie mogę ich wyświetlić. Ten sam błąd pojawia się kiedy chcę zweryfikować posiadaną przeze mnie wersję tego oprogramowania w trybie On-Line, które jest dostępne na stronie:

http://java.com/pl/download/installed.jsp

Pozdrawiam

Jave trzeba było po prostu zaktualizować z panelu sterowania > Java.Co do x64 czytałeś to

http://java.com/pl/download/faq/java_win64bit.xml#Java for both

Czytałem tę informację. Aktualizacji dokonałem zarówno dla 32, jak i 64 bitowej wersji JAVY. Problem nadal występuje :?

Czy korzystasz z przeglądarek w wersjach 64 bitowych ? I czy problem pojawił się nie dawno ,czy kiedyś wszystko było ok ?

Korzystam jedynie z najnowszej wersji FireFoxa. Myślę, że jest to przeglądarka 32 bitowa.

Problem był za pewne od samego początku korzystania z komputera stacjonarnego.

Wcześniej nie miałem potrzeby korzystać ze stron WWW z wykorzystaniem technologii JAVA, więc na podobne strony nie zaglądałem.