Problem z javascript otwieraniem niektórych stron

Problem polega na tym że niektóre strony nie chcą się otwierac wyskakuje błąd javascript komp mi spowolniał i w dodatku mam problem z wysyłaniem nowych wiadomości z poczty WP. Pomóżcie :cry:

A dokładnie jaki błąd i co konkretnie dzieje sie z ta poczta ?

Bo loga msz ok

Błąd konkretnie jest taki:

javascript:try{if(chc(2))newMail();}catch(e){doerror(e,‘inewmail’,",1)};

ten błąd pojawia się przy próbie napisania nowej poczty. Dodam że przeinstalowałem javę, próbowałem i z javą sun i z javą z windowsa, niestety bezskutecznie. Błąd ten wyskakuje bez względu na rodzaj wyszukiwarki tzn. jest taki sam dla IE,Mozilla,Opera. Ponadto przy próbie otwarcia niektórych stron pojawia się taki komunikat javascript:openClip(1028923,‘V’) . Często też pojawia się komunikat Gotowe ale wystąpiły błędy na stronie i gdzies na stronie jest napis .Nie wiem gdzie tkwi błąd. Bardzo dziękuję za sprawdzenie loga :lol: bo myślałem że jakieś dziadostwo mi się przyplątało :cry: . Korzystając z okazji -czy coś mogę w logu zmienic, żeby sprzęt trochę szybciej chodził bo nieraz trzeba się trochę naczekac żeby się pootwierały stronki w necie. mówiąc o zmianach mam na myśli np. czy mogę wywalic http://update.microsoft.com/microsoftup … 2727168265 lub coś innego? Jeszce raz dzieki :slight_smile: Pozdro.