Problem z JetAudio

sciagnalem sobie program do odtwarzania muzy o nazwie jetaudio. jednak podczas odtwarzania mp3 czy tez innych plikow muzycznych poprostu bardzo szybko je odtwarza jakby w przyspieszonym tempie czaem zwalnia a czasme przyspiesza. dodam ze pliki mieszcza sie na pulpicie a nei na cd! i nie wime w czym problem. przeinstalowalem go ale dalej to samo. w czym problem?

Kiedyś pamiętam szukałem opcji przyśpieszana tempa muzy w jetaudio i jej nie znalazłem.

Więc chyba można to wykluczyć.

A WMP lub winamp normalnie to odtwarzają czy nie?

tak!

wina sterowników do odtwarzania audio i wideo :slight_smile:

to ktore jak i gdzie odinstalowac? system(xp) ma 3 dni!

A myslałem że ja mam tylko takie problemy, mój JetAudio nagle zaczął filmy do tyłu czytać :o i to na końcu. Ale po powtórnym zatrzymaniu i włączeniu wracało do normy. Poczekam spokojnie na nową wersję może to wina samego programu.

U mnie też się zdarzyło że jedną mp 3 zaczeło czytać od tyłu ale tak to ma w opcjach czy przyśpieszyć czy zwolnić prędkość ale do tej pory nie wiem dlaczego ten jeden kawałek czyta od tyłu, aaa ten ,trefny" plik to był mp2 WMP odtworzył go normalnie, teraz zakupiłem wersję PLUS i kłopot mam z głowy wszystko działa jak się należy