Problem z Jezykiem i ukladem klawiatury

Witam

Ostatnio testuje rozne odmiany windowsa xp.

Zastanawiam sie nad sciagnieciem windowsa tweak XP

Wszystko mi sie podoba patrzac na opis ale mam 1 problem. Tzn:

Usunięte komponenty:

  • Języki: wszystkie, oprócz polskiego

  • Układ klawiatury: Wszystko oprócz Polish (214) klawiatura.

Problem w tym ze nie mieszkam teraz w Polsce, tylko w Norwegii i Czesto potrzebuje norweskich znakow klawiatury… Nawet chyba nagram ten system na laptopa szkolnego ale kurde tam tez potrzebuje litery norweskie… Wiec czy jest jakis sposob na dogranie jezyka norweskiego i ukladu klawiatury norweskiego? Prosze o jak najszybsza odpowiedz, bo jestem juz w polowie sciagania a dopiero teraz sie o tym doczytalem i nie wiem co zrobic :expressionless:

Z gory dzieki… :slight_smile:

Po co kombinować z przeróbkami (w dodatku w większości nielegalnymi )

Postaw sobie normalny system WinXP a nie będziesz mieć tego typu problemów.

Mi najbardziej o to chodzi ze w tych windowsach ktore sciagam sa zintegrowane sterowniki do sata i SP2, a w tych zwyklych tego nie ma i nie mam jak tego zainstalowac bo w integracje za bardzo nie umiem sie bawic a stacji dyskietek nie posiadam :expressionless: I do tego wszystkie sterowniki sa w najnowszych wydaniach a ja mialem tylko disc recovery i te sterowniki co sam sciagam nie zawsze chca dzialac :confused: Nie jestem jakims zaawansowanym uzytkownikiem dlatego tez lubie jak tylko wloze plyte do cd romu poczekam godzinke i mam juz maxymalnie zoptymalizowany system i poinstalowane wszystkie programy… problem tylko z tym ukladem klawiatury… Nadal oczekuje jakiejs pozytywnej propozycji jak to zrobic :slight_smile: