Problem z językiem w GG i Tlenie

Mam problem, w GG i Tlenie nie wyświetla mi polskich znaków. W Wordzie, Notatniki, systemie czy Operze jest wszystko w porządku. MSN Megasser też dobrze działa.

wyswietlanie8mh.th.jpg

Mam ustawiony język na Polski (Programisty), w Windows XP Pro SP1a. Instalowałem wczoraj obsługe języków wschodnioazjatyckich oraz język rosyjski, żeby móc pisać w Wordzie cyrylicą i nie było wtedy problemów z gg. Dzisiaj się pojawiły, więc usynąłem j. rosyjki i tą obsługo wchodnioazjatyckich, restet, ale nic to nie dało. Pomorzecie?

przeinstaluj gg i tlena

Jakie masz kodowanie w IE ustawione??

Fajnie by było, żeby to było taki proste :slight_smile: ale nie jest :?

Usunąłem GG wraz z pozostałościami w Documents and Settings, następnie instalacja najnowszej wersji z gadu-gadu.pl i ciągle to samo. Przeinstalowanie Tlena też nic nie dało.

Kodowanie w IE czyli? Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi

Zrob tak

Sciagnij program X-Fonter stad

Zainstaluj go a nastepnie kliknij File i wybierz Copy Font List to Clipboard (Font Names+Path), otworz Notatnik i wklej za pomoca Ctrl+V.

Jak to zrobisz wklej zawartosc Notatnika tutaj na forum. Wybiore fonty do usuniecia.

Co najgorsze to w niektórych programach też się tak dzieje :?

ecleaner5xn.th.jpg

Może coś da skan Ecleanerem

Wejdż do IE, kliknij prawym przyciskiem na otwartą stronę, wybierz Kodowanie i powiedz przy jakiej opcji masz czarne kółeczko.

Kodowanie mam na Europa Środkowa (ISO), ale jak widać na obrazku Ściągnij za pomocą FlashGet’a jest poprawnie napisane, a opcja niżej już nie :frowning:

kodowanie2ot.jpg

Nie bedziemy sie bawic w Rejestry i Expandy.

Wykonaj Przywracanie Systemu. Wybierz punkt (dzien) przed instalacja tych czcionek.

Pomogło^_^, wreszcie jest normalnie :slight_smile: Wielkie dzięki

Teraz czcionek jest o wiele mniej:

Dlatego od razu widzialem, ze Twoje wczesniejsze czcionki zostaly podmienione systemowo. Szybsze jest Przywracanie Systemu niz bawienie sie w Rejestry co chcialem ci tego zaoszczedzic.