Problem z joypadem Apollo 3020PC

(Thawar) #1

Witam, mam problem z padem firmy apollo . Mianowicie : przy podłączeniu do usb wyswietla się komunikat mowiący ,iż nie rozpoznano urzadzenia. (komunikat pokazany w zalaczniku) Zainstalowalem sterowniki ze strony producenta lecz nic to nie dalo... Prosze o porady jak się uporać z tym problemem :slight_smile: POZDRAWIAM

post-55837-13856533603195_thumb.jpg

(Cobra000) #2

odinstaluj i odłącz pada, zresetuj kompa, zainstaluj sterowniki producetna i podłącz pad, powinno działać

(Dawiddek55) #3

Ja tez miałem ostatnio problem z padem bezprzewodowym Apollo, nie łączył się z odbiornikiem...poszłem do sklepu, wymienieniłem na Logitecha(8 zł dopłaty).tamten był wadliwy.W twoim przypadku może to być zepsuty kabel(jeżeli pad przewodowy).Sprawdź czy kabelek jest ok, czy nie ma uszkodzeń.

(Dawiddek55) #4

Ja tez miałem ostatnio problem z padem bezprzewodowym Apollo, nie łączył się z odbiornikiem...poszłem do sklepu, wymienieniłem na Logitecha(8 zł dopłaty).tamten był wadliwy.Gościu powiedział że apolo to złom i nie nadaje się do grania.W twoim przypadku może to być zepsuty kabel(jeżeli pad przewodowy).Sprawdź czy kabelek jest ok, czy nie ma uszkodzeń.

(Thawar) #5

Niestety to samo jest po przeinstalowaniu sterownikow itd :frowning: