Problem z joypadem Apollo 3020PC

Witam, mam problem z padem firmy apollo . Mianowicie : przy podłączeniu do usb wyswietla się komunikat mowiący ,iż nie rozpoznano urzadzenia. (komunikat pokazany w zalaczniku) Zainstalowalem sterowniki ze strony producenta lecz nic to nie dalo… Prosze o porady jak się uporać z tym problemem :slight_smile: POZDRAWIAM

post-55837-13856533603195_thumb.jpg

odinstaluj i odłącz pada, zresetuj kompa, zainstaluj sterowniki producetna i podłącz pad, powinno działać

Ja tez miałem ostatnio problem z padem bezprzewodowym Apollo, nie łączył się z odbiornikiem…poszłem do sklepu, wymienieniłem na Logitecha(8 zł dopłaty).tamten był wadliwy.W twoim przypadku może to być zepsuty kabel(jeżeli pad przewodowy).Sprawdź czy kabelek jest ok, czy nie ma uszkodzeń.

Ja tez miałem ostatnio problem z padem bezprzewodowym Apollo, nie łączył się z odbiornikiem…poszłem do sklepu, wymienieniłem na Logitecha(8 zł dopłaty).tamten był wadliwy.Gościu powiedział że apolo to złom i nie nadaje się do grania.W twoim przypadku może to być zepsuty kabel(jeżeli pad przewodowy).Sprawdź czy kabelek jest ok, czy nie ma uszkodzeń.

Niestety to samo jest po przeinstalowaniu sterownikow itd :frowning: