Problem z JTable i mouselistenerem

Tworzę Applet w javie. Wszytko działa fajnie mam tylko problem z mouselistenerem. Chciałbym aby po kliknięciu myszką na jakimś wierszu w tabeli wykonała się jakaś akcja. Próbowałem już na wiele sposobów ale nic z tego nie wyszło. Aktualnie listener wygląda tak:

jTable1.addMouseListener( new MouseAdapter()

        {

        	public void mousePressed(MouseEvent e)

        	{

        		System.out.println( "Row: " + jTable1.rowAtPoint(e.getPoint()) );

        		System.out.println( "Column: " + jTable1.columnAtPoint(e.getPoint()) );

        	}

        });

Gdzieś znalazłem ten kawałek kodu. Jednak po kliknięciu myszka nic się nie dzieje. Może potrzebne są jakieś dodatkowe warunki które musi spełniać tabela.

Jeśli ma ktoś jakiś pomysł to proszę o jakąś pomoc.

Tzn. nie wyświetla tych danych na standardowym wyjściu? Powinno się wyświetlić, ale tak jak napisałem, na standardowym wyjściu. Uruchom te applet w appletviewer o ile go tak nie uruchamiasz, wtedy powinno wypisać te dane. (tzn. uruchom appletviewer z wiersza poleceń i te napisy powinno się wtedy wyświetlić w wierszu poleceń)

Applet mi działa wszystkie funkcje które miał wykonać, wykonuje. Problem jest taki że nie działa mi mouselistener na tabeli. Czyli po kliknięciu w jakąś komórkę powinno się coś wykonać a nie wykonuje się. Tak jakby listenera nie było. I nie wiem w czym problem.

A mógłbyś dać kod? Bo tak to trudno stwierdzić gdzie jest błąd, w teorii powinno działać.