Problem z Jusched.exe

Mam problem. Od wczoraj nie działają mi niektóre programy. Nie włanaczają się tylko wykakuje raport i to wszystko. Narazie nic z tym nie robiłem. Wiem tylko że ten jusched jest aktualizatorem javy więc tylko wyłączyłem aktualizacje to wwszystko co robiłem oto mój log:

jeszcze wyskakuje mi jakiś problem Runtime error coś związane z C++ nie wiem co jest i nie czyta mi też historii z opery nawet po reinstalu

nie wiem czy to ma znaczenie ale jakieś 2 tyg temu zinstalowałem service packt 1 moze tro ma jakieś znaczenie??

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log :slight_smile:

jak się usunąc wpis tym programem bo ja nie wiem sorry że ja taki nie łapiący ale nie wiem mam dac na liste ignorowania czy jak i tylko ten jeden folder mam usunąc??

Wyłączasz przywracanie systemu:

Włączasz tryb awaryjny:

Odpalasz Hijacka --> do a system scan only i zaznaczasz wpisy:

I klikasz na dole “fix checked” :slight_smile:

Usuwasz ręcznie z dysku folder:

C:\Program Files\ MyGlobalSearch

Po tych zabiegach dajesz nowy log :slight_smile:

teraz wygląda tak:

Dokładnie podaj, nikt nie jest wróżką.

Zainstaluj SP2.

Log czysty.

no więc przy wlączanianiu gg wyskakuje coś takiego:

Microsoft Visual C++ Runtime Library

Runtime error! !!

Program: D:\Program files\Gadu-Gadu\gg.exe

abnormal program termination

dodam że przinstalowywałeme gg i usunełem folder gg i dalej nic

nie mam SP2

no i co teraz??

naprawa systemu z konsoli odzyskiwania

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

zrobiłem formata i juz tego nie mam ale prosiłbym o sprawdzenie loga żeby śmigał jak najszybciej i nie robił jush problemów

będe bardzo ale to bardzo wdzięczny :slight_smile:

Log jest ok

Panel sterowania -> Java Plug-in -> Update -> odznaczyć Check for updates automatically

Start -> Uruchom -> msconfig -> Uruchamianie

Odznacz aplikacje które nie używasz

Przeczyść rejestr programemjv16.png

Opcje rejestru - Narzędzia - Czyszczenie rejestru - Po zakończeniu dajemy - Wybierz - Wybór specjalny - Pozycje które można bezpiecznie usunąć

Poczytaj :

:arrow: Klik

:arrow: Klik

:arrow: Klik