Problem z jv16 Power Tools 2005

Witam serdecznie. Zaistalowałem sobie ten programik w pełnej wersji z najnowszego wydania Komputer świat. Wszytko działa oprócz opcji czyszczenie rejestu. Otwiera się okienko ale klikanie na opcje ‘’ rozpocznij’’ nic nie daje. Przeinstalowałem program i dalej to samo. Czy ktoś się spotkał z podobnym problemem??

czasem tak jest :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 24.10.2006 (Wto) 20:23

czasem tak jest :stuck_out_tongue: Mi jak wyszuka zbędne wartości to nie chce ich usunąć :smiley:

Ale ta opcja wogóle sie nie włącza. Nie skanuje rejestru.

Nie zaznaczaj wszystkiego “na raz” do usunięcia tylko kilka pozycji. :slight_smile:

Nie chce mi sie :slight_smile:

Ale on nie znajduje nic co miałby usunąć bo sie nie włacza opcja

Czasem tak jest, trzeba poczekać aż się uaktywni opcja ‘’ rozpocznij’’ (zmienia kolor na białe) czasem trwa to kilka sekund,a czasem nawet pół minuty-cierpliwości.

:slight_smile:

Witam! Mam ten sam problem. Po zainstalowaniu działaja wszystkie funkcje oprócz czyszczenia rejestru. Napisałem e-maila na adres redakcji opisując problem. Po krótkiej wymianie zdań korespondencja urwała się ok. 16.00. Prawdopodobnie program jest wybrakowany. Proponuję pisać do redakcji - adres mailowy jest na stronie z opisem programu w KŚ.

Jak najade kursorem na ‘‘rozpocznij’’ to zmienia kolor na biały. Klikam i żadnej reakcji

Ściągnij i zainstaluj tą samą wersję z http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/8 … 1.311.html i zainstaluj na tej z płyty tylko zachowaj kopię pliku langues. Następnie podmień pliki langues i jeszcze raz zainstaluj z płyty. Sprawdż czy w wersji trial działa czszczenie rejestru i dopiero instaluj z płyty.

Złączono Posta : 24.10.2006 (Wto) 21:04

U mnie po tych operacjach działa perfekt i jest licencja komputer świat.

Dziwna sprawa. Dopóki nie podmienie pliku langues to czyszczenie rejestry działa. Ale po podmianie już nie. :cry:

To nie podmieniaj. Sprawdz czy tylko masz wersję K. swiat. w głównym oknie na górze.

Sposób podany przez NAJA działa. Trzeba tylko wybrać język np. czeski poniewaz angielskiego nie ma w spisie języków (podobnie jak i polskiego). Wersja po nadinstalowaniu jest z nagłowkiem KS.

Zrobiłem tak. Odinstalowałem wersje K.świat i zainstalowalem tego triala. Z tego triala przekopiowałem plik langues ponownie zainstalowałem jv16 z płytki K.świat i wkleiłem plik langues. Teraz wszystko jest OK. Wyglada na to że to przez ten plik.

Złączono Posta : 24.10.2006 (Wto) 21:46

Mam jeszcze pytanie. Czy wszystko mogę wywalić z rejestru co ten program znajdzie??

Tak. tylko pamiętaj o kopii.

OK. Dziękuje serdecznie za pomoc.