Problem z jv16 powertools

Ściągłem sobie ten program, przed chwilą chciałem ustwić godzine na pasku. Gdy uruchomiłem program jv16 to nie wiem jak skończyła mi się licencja !!

wykonaj Przywracanie systemu, powinno pomóc

a nie zniszczy to mi danych ?? np ustawienia itp ?

danych na dysku nie utracisz, ale ustawienia i zainstalowane programy ulegną zmianie, zależy który punkt (tzn. z którego dnia) przwracania wybierzesz

ehh niestety nic to nie dało :frowning: a taki super był ten programik, najlepiej wychwytywał wadliwe wpisy itd. Ehh. no nic ;/ //załamany

ale musisz wybrać punkt przywracania z dnia w którym nie miałeś jeszcze zainstalowanego jv16 Power Tools, jeśli to Ci nie pomoże będziesz musiał odinstalować ten program, usunąć po nim wszystkie foldery, wyczyścić rejestr i zainstalować ponownie, do czyszczenia rejestru musisz zainstalować jeszcze jeden program

wiem ale punkt byłzrobiony po zainstalowaniu :confused: usunięcie folderów i wyczyszczenie rejestru tez nic nie da ponieważ kiedyś też tak chciałem zrobić. Odwróciłem to przywracanie i ma z powrotem moje ustawienia.

teraz nie mnoge go odinstalowac bo jakiś błąd z plikiem unins0000.dat czy jakoś

to wybierz punkt wcześniejszy, sprzed instalacji

nie ma takiego, ponieważ przed kilkoma godzinami miałem format

jeżeli nikt nie wymyśli nic lepszego to w ostateczności będziesz musiał sformatować dysk i jeszcze raz zainstalować system (chociaż nie pochwalam tego typu rad) - jeżeli oczywiście tak bardzo zależy Ci na tym programie

niestety nie mam czasu na takie rzeczy ;] , szkoda, że jeszcze CCleaner mi nie działa :frowning:

Sprostowanie :smiley: CCleaner zadziałał, wyzuciłem plik .exe na pulpit i zainstalował się , wcześniej miałem na innej partycji :lol:

PS. Zna ktoś jakiś program po polsku podobny do jv16 ??, żeby tak dobrze wykrywał a może i lepiej ;p

Skoro piszesz o licencji to myslę,że miałes wersję trial.Tu masz link do tego programu,w starszej wersji ale też funkcjonalnej i bezpłatnej.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=178

dziękuje, a jest może spolszczenie do tego programu ??

aa dzięki już znalazłem w ustawieniach