Problem z jv16 powertools

(Winlogen) #1

Ściągłem sobie ten program, przed chwilą chciałem ustwić godzine na pasku. Gdy uruchomiłem program jv16 to nie wiem jak skończyła mi się licencja !!

(Yogi Fazzi) #2

wykonaj Przywracanie systemu, powinno pomóc

(Winlogen) #3

a nie zniszczy to mi danych ?? np ustawienia itp ?

(Yogi Fazzi) #4

danych na dysku nie utracisz, ale ustawienia i zainstalowane programy ulegną zmianie, zależy który punkt (tzn. z którego dnia) przwracania wybierzesz

(Winlogen) #5

ehh niestety nic to nie dało :frowning: a taki super był ten programik, najlepiej wychwytywał wadliwe wpisy itd. Ehh. no nic ;/ //załamany

(Yogi Fazzi) #6

ale musisz wybrać punkt przywracania z dnia w którym nie miałeś jeszcze zainstalowanego jv16 Power Tools, jeśli to Ci nie pomoże będziesz musiał odinstalować ten program, usunąć po nim wszystkie foldery, wyczyścić rejestr i zainstalować ponownie, do czyszczenia rejestru musisz zainstalować jeszcze jeden program

(Winlogen) #7

wiem ale punkt byłzrobiony po zainstalowaniu :confused: usunięcie folderów i wyczyszczenie rejestru tez nic nie da ponieważ kiedyś też tak chciałem zrobić. Odwróciłem to przywracanie i ma z powrotem moje ustawienia.

teraz nie mnoge go odinstalowac bo jakiś błąd z plikiem unins0000.dat czy jakoś

(Yogi Fazzi) #8

to wybierz punkt wcześniejszy, sprzed instalacji

(Winlogen) #9

nie ma takiego, ponieważ przed kilkoma godzinami miałem format

(Yogi Fazzi) #10

jeżeli nikt nie wymyśli nic lepszego to w ostateczności będziesz musiał sformatować dysk i jeszcze raz zainstalować system (chociaż nie pochwalam tego typu rad) - jeżeli oczywiście tak bardzo zależy Ci na tym programie

(Winlogen) #11

niestety nie mam czasu na takie rzeczy ;] , szkoda, że jeszcze CCleaner mi nie działa :frowning:

Sprostowanie :smiley: CCleaner zadziałał, wyzuciłem plik .exe na pulpit i zainstalował się , wcześniej miałem na innej partycji :lol:

PS. Zna ktoś jakiś program po polsku podobny do jv16 ??, żeby tak dobrze wykrywał a może i lepiej ;p

(Lammermoor) #12

Skoro piszesz o licencji to myslę,że miałes wersję trial.Tu masz link do tego programu,w starszej wersji ale też funkcjonalnej i bezpłatnej.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=178

(Winlogen) #13

dziękuje, a jest może spolszczenie do tego programu ??

aa dzięki już znalazłem w ustawieniach