Problem z k300i

mam k300i i irde i mam programi float mobile agent i nie chce sie połączyć z moim fone sterowniki mam zainstalowne co jest grane pomóżcie ~!

kolega też miał ten problem, wysłałem zapytanie do firmy SE i odpisali mi tak:

Pragniemy poinformowac, iz do przesylania danych poprzez port podczerwieni nie jest potrzebne dodatkowe oprogramowanie.


Prosimy uaktywnic port podczerwieni w telefonie, przyblizyc telefon do adaptera podczerwieni.

Aby wyslac plik z komputera do telefonu Sony Ericsson K300i poprzez port podczerwieni, prosimy wybrac w komputerze dany plik, kliknac na niego prawym klawiszem myszy, wybrac SEND TO - A NEARBY COMPUTER 

W tym momencie na ekranie telefonu powinna pojawic sie informacja o przychodzacym elemencie, nalezy ja zaakceptowac.


Aby wyslac zdjecie z telefonu Sony Ericsson K300i poprzez port podczerwieni:

- wybieramy zdjecie, ktore chcemy przeslac, wybieramy klawisz [WIECEJ] > [WYSLIJ] > [PRZEZ PODCZERW.]

Prosimy uaktywnic port podczerwieni w komputerze, przyblizyc telefon do adaptera podczerwieni.

W tym momencie na ekranie komputera powinna pojawic sie informacja o przychodzacym elemencie, nalezy ja zaakceptowac i zapisac w komputerze w wybranym przez Pana folderze.


W przypadku problemow z komunikacja pomiedzy telefonem a komputerem, prosimy o sprawdzenie nastepujacych ustawien w komputerze:

Prosimy wybrac [START], [PANEL STEROWANIA], [SYSTEM], [SPRZET], [MANAGER URZADZEN] i odnalesc na liscie adapter podczerwieni [INFRARED DEVICES], wybrac [IRDA DONGLE#], kliknac prawym klawiszem myszy i nastepnie w jego [WLASCIWOSCIACH- PROPERTIES- ADVANCE- SPEED ENABLE] i ustawic predkosc 115200 bps.

ale i tak mi to nic nie daje nie chce sie połączyć a u mojego kolegi normalnie wysyla przez float mobile agent !