Problem z K700i

Mam problem z SE K700i mianowicie gdy poruszam sie po menu wyskakuje mi ciagle aparat co mam zrobic telefon jest nowy mam go od tygodnia i od samego początku sie tak dzieje pomocy

Znaczy jak poruszasz dżojstikiem to za każdym razem wywalaja ci funkcje aparatu? Może masz jakieś skróty klawiaturowe i jak naciskasz to tak się robi. Może opisz dokładniej problem, kiedy to się dzieje, czy jak naciśniesz jakiś guzik, czy tak samoistnie.

Więc pewnie jest na gwarancji, więc z wymianą/naprawą nie będzie problemu.

Spróbuj zrobić reset w ustawieniach. Jeśli to nie pomoże to w serwisie zawsze znajda radę jak piszę przedpiszący :stuck_out_tongue:

nie skrutu klawiaturowego nie mam robi sie to samoistnie , zrobie tak jak pisaliscie skocze z nim do serwisku ;;

w ogóle dżojstik jest do kitu, bo mi nie działa już całkiem…oddam na gwarancji.też macie z dżojem problemy??

wszystkie modele SE maja slabe Joy’e i szybko sie psuja

Nie wszystkie :stuck_out_tongue:

Ja miałem 2 SE z joistickami. Pierwszy użytkowałem przez rok, a teraz K700i używam od 8 miesięcy i nic się nie psuje.

Czy joistick się psuje czy nie zależy od modelu jaki dostaniecie. Jedne są dobre, a drugie psują się bardzo szybko.