Problem z k770i :-(

Niedawno kupilem telefon SE k770i i chcialem sobie pokamerowac… Niestety, moge tylko 30 sekund albo 2 minuty nie wiem od czego to zalezy. moj kolega ma telefon i moze nagrywac tyle ile ma na karcie. nie wiem co jest grane pomocy!! :frowning:

ja mam K770i, i kiedyś miałem kartę 256 a teraz mam 1GB i bez problemu moge kamerować ile chcę. Jednak ten telefon (przynajmniej u mnie) ma jedną wadę: zaniki karty pamięci, spróbuj otworzyć klapkę z tyłu i wyjąć kartę pamięci, i ją przeczyścić delikatnie, jakąś ściereczką, tylko uważaj! bo jak porysujesz wtyki karty zepsujesz ją, po przeczyszczeniu włóż kartę do telefonu, tam, gdzie jej miejsce, i zobacz, czy widzi kartę. Chyba że nie masz karty, w takim razie dysponujesz tylko 16mB pamięci, i wtedy możliwe, ze więcej się nie zmieści filmu, jak dysponujesz kartą, i przeczyściłeś ją, i nadal nie możesz nagrywać, to masz problemy z kartą/wejściem na kartę pamięci. Spróbuj włożyć jakąś inną kartę pamięci, i zobacz czy telefon nagrywa więcej.

PS. Jak będziesz kupował nową kartę, pamiętaj że wejdzie maksimum 2GB! !!

to ustaw na nielimitowany zapis, nie pamiętam gdzie jest opcja skracająca zapis potrzebny do mmsów

włącz aparat -> przełącz na kamerę -> ustawienia ->tryb zdjęć -> wideo wysokiej jakości.

do tego ustaw zapis w na karcie pamięci

alzajac dzieki o to chodzilo :slight_smile: wszystko ok !!