Problem z k770i :-(

(Kogutek15) #1

Niedawno kupilem telefon SE k770i i chcialem sobie pokamerowac... Niestety, moge tylko 30 sekund albo 2 minuty nie wiem od czego to zalezy. moj kolega ma telefon i moze nagrywac tyle ile ma na karcie. nie wiem co jest grane pomocy!! :frowning:

(Dawiddek55) #2

ja mam K770i, i kiedyś miałem kartę 256 a teraz mam 1GB i bez problemu moge kamerować ile chcę. Jednak ten telefon (przynajmniej u mnie) ma jedną wadę: zaniki karty pamięci, spróbuj otworzyć klapkę z tyłu i wyjąć kartę pamięci, i ją przeczyścić delikatnie, jakąś ściereczką, tylko uważaj! bo jak porysujesz wtyki karty zepsujesz ją, po przeczyszczeniu włóż kartę do telefonu, tam, gdzie jej miejsce, i zobacz, czy widzi kartę. Chyba że nie masz karty, w takim razie dysponujesz tylko 16mB pamięci, i wtedy możliwe, ze więcej się nie zmieści filmu, jak dysponujesz kartą, i przeczyściłeś ją, i nadal nie możesz nagrywać, to masz problemy z kartą/wejściem na kartę pamięci. Spróbuj włożyć jakąś inną kartę pamięci, i zobacz czy telefon nagrywa więcej.

PS. Jak będziesz kupował nową kartę, pamiętaj że wejdzie maksimum 2GB! !!

(dark__jedi) #3

to ustaw na nielimitowany zapis, nie pamiętam gdzie jest opcja skracająca zapis potrzebny do mmsów

(Alzajac1) #4

włącz aparat -> przełącz na kamerę -> ustawienia ->tryb zdjęć -> wideo wysokiej jakości.

do tego ustaw zapis w na karcie pamięci

(Kogutek15) #5

alzajac dzieki o to chodzilo :slight_smile: wszystko ok !!