Problem z K800i

Witam, mam takie pytanie. Posiadam aktualnie telefon Sony Ericssona K800i. Posiada on jeden mankament (myślę, że wprowadzony celowo).

Otóż, strasznie łatwo załącza się ten malutki klawisz połączenia z internetem po lewej stronie od joysticka. Jest to o tyle wkurzające, że włącza się przy byle czym (np. śpię i jakoś komórkę gdzieś położę przypadkowo, nie uruchomię blokady- włacza się-już tak ponad godzinę nabiłem w tym miesiącu).

Na początku miałem Ericssona T610, był ten sam problem-net włączał się prawie że samoistnie, jeśli nie miałem blokady. Nastepny telefon, czyli k600i miał wyeliminowany ten klawisz. Teraz znowu do niego wrócili

Da się gdzieś w opcjach wyłączyć go, ew w jakiś inny bezinwazyjny sposób wyeliminować (z netu na komórce nie korzystam) problem?

wyłącz sobie usługi wap/ gprs :slight_smile:

Możesz również zamiast wyłączać usługi gprs poprzestawiać ustawienia internetu bo przecież aby net działał musi być prawidłowo ustawiony.

Wpisz w google “sony ericsson” i na jednym z forum jest opis zamiany funkcji tego guziczka, żeby zamiast neta załączała się jakaś grafika.

dzięki za rady, usunąłem konto internetowe i już się nie włącza :slight_smile: Problem mógł się wydawać głupi, ale aż tak bardzo w głebokie opcje telefonu nigdy nie wchodziłem