Problem z kablem do telewizora

Siemka!Mam pytanko bo kupilem kabel do podlaczenia telewizora z komputerem do ogladania filmow!Podlaczylem kabel do karty graficznej a kabel do telewizora i nic na monitorze telewizora niema!Mam zmienic jakies ustawienia w komputerze czy co?

Najpierw napisz jaką masz kartę graf. i do jakiego złącza wpinasz kabel w TV.

Zależy, jaką masz kartę graficzną.

Przeważnie: PPM --> Właściwości Pulpitu --> zakładka Ustawienia --> przycisk Zaawansowane --> tam musisz mieć coś podobnego do zakładki: Ekran.

Oczywiście najpierw podłącz kabel, dopiero potem ustawienia, bo inaczej system nie wykryje, że masz połączenie z telewizorem i nie będzie możliwości skonfigurowania połączenia. Powodzenia :). W razie jakichś problemów, pisz.

Karta graficzna Radeon 9200,a zlacze to euro(ta taka prostokatna kostka)

Próbowałeś wg mojego postu?

Jakie ustawienia wprowadzić, to powinieneś się chyba domyśleć już. Pod sprzęt ;).

Zrobilem tak jak mowiles!Wszedlem w zakladke Ekrany,nastepnie rozwiazywanie problemow i tam byla opcja “wymuszaj wykrywanie TV” zaznaczylem ja w wlasciwosciach TV jest juz podlaczone,ale na ekranie Tv dalej pustka :frowning:

Złączono Posta : 23.07.2005 (Sob) 13:06

Ok juz wszystko gra :slight_smile: Wielkie dzieki :slight_smile:

Też mam Radeona 9200.

Poczytaj w razie problemów :arrow: http://solar.blurp.org/tvout.html

A w ustawieniach masz włączony tv włancza się tam gdzie jest zakładka ekrany w ustawieniach, jak nie pukdzie to sprubuj poustawiac ekran podstawowy, a dodatkowy