Problem z kablem i telefonem

Witam! Mam nokie 6230.Chce ja podlaczyc pod kompa przez USB.Zainstalowalem stery od kabla i Nokia PC Suite 5.Gdy podlaczam tel pod kabel komp wykrawa moja nokie ale jeszcze potrzebne sa sterowniki zeby cokolwiek zrobic.pomozcie bo ja nie wiem

…przeczytaj to co napisałeś i spróbuj sam to zrozumieć…;a później napisz o co Ci tak naprawdę chodzi.

chodzi mi oto ze POTRZEBNE SA STEROWNIKI DO NOKII 6230

Może to ci pomoże- http://www.nokia.com.pl/nokia/pomoc/pro … fony/6230/

…a sprawdzałeś płytkę załączoną do telefonu??

na plytce nie ma zadnych sterownikow

Jak byś nie widział to dwa posty wyżej dałem linka tam masz instrukcje,drivery,samouczek i oprogramowanie do twojego modelu.Tylko zastanawia mnie to że jeżeli komp wykrywa twoja nokie to by znaczyło że stery masz OK,a komunikacja z PC zależy od wersji PC Suite,przynajmniej tak gdzies na forum o nokii wyczytałem.

Komp wykrywa mi nokie. Tylko otwiera sie kreator i szuka sterownika do nokii i nigdzie nie mozne go znalezc…dlatego tu szukam pomocy

No to luknij na tą stronkę co podałem są tam drivery do blutka i do kabla musisz tylko wybrać odpowiedni dla ciebie i po kłopocie.Szukaj w Oprogramowanie (strona w języku angielskim)>Modem Drivers >>i ewentualnie dalej downloadable here >> .Masz tam nawet instrukcje jak je instalować.

zainstalowalem i dalej nic.otwiera sie kreator i szuka znowu sterownikow

Może tak sie uda,jak otwiera sie kreator możesz wybrać rodzaj poszukiwań.Wybierasz opcje w której sam mu pokazujesz gdzie masz te stery na kompie.

no wlasnie ale ja nie mam tych sterownikow od nokii w kompie

Te powinny załatwić sprawe- http://europe.nokia.com/nokia/0,72026,00.html Tam klikasz continue,wybierasz swój model,continue wybierasz system,continue wybierasz model kabelka i chyba sobie dalej poradzisz.Na tych musi śmigać.

zrobilem wszystko jak mowiles i dalej kreator wyszukuje sterownikow do nokii 6230 a ich nie ma i nie wiemz kad wziasc

Czy poprawnie instalujesz,tzn czy kabelek podłanczasz dopiero wtedy kiedy cie o to poprosi instalator?Może kabelek uszkodzony, sprawdz na innym kompie jeżeli masz taką możliwość.

U kumpla ten kabel normalnie chodzi, a kabel podlaczam jak mnie instalatror prosi.Caly czas poszukuje tych sterownikow i dlatego nie moge sie polaczyc z kompem

Złączono Posta : 07.02.2006 (Wto) 14:33

kabel chodzi u kumpla na kompie a u mnie nie,tak podlaczam go gdy instalator prosi,zz kablem jest wszystko ok tylke te sterowniki do tel sa potrzebne

Chyba nigdzie lepszych i działających sterów nie znajdziesz tylko musisz wybrać prawdopodobnie DKU-5 i muszą działać.Jak by co to masz instrukcje w języku polskim w PDF-ie.poniżej driverów.Jeszcze pytanko-na jakich sterach instalowałeś u kumpla?Że jemu działa a tobie nie,czy system macie taki sam?

http://europe.nokia.com/nokia/0,8764,81912,00.html