Problem z kablem od monitora

Mam obudowę Cooler Master Elite 310 Black/Blue. Kupiłem osobno monitor marki Fujitsu Siemens. Wraz z monitorem, w zestawie było kilka kabli. Wszystkie niby pasują, oprócz jednego. Kabel łączący monitor z komputerem:

qntli9.jpg

Nie pasuje on do wejścia z tyłu obudowy:

W monitorze jest takie samo wejście i tam kabel pasuje idealnie a tu tak jakby wchodził do połowy, ale jak przestanę go trzymać to wypada. W opakowaniu z kartą graficzną było “takie coś” (nie wiem, jak to się nazywa i do czego to jest):

Do tego również kabel pasuje. Więc dlaczego nie pasuje do wejścia z tyłu obudowy? Czy istnieje chociaż jakaś przejściówka, która rozwiąże ten problem? HELP

Na ostatnim zdjęciu masz adapter przejściówkę D SUB na chyba DVI jesli tak to wykorzystaj ją. Wtedy podłączysz do gniazda DVI z tyłu nie do DSUB. Na zdjęciu tył obudowy widać gniazdo DVI.

Niestety ta przejściówka nie pasuje :frowning: Chyba będę musiał z tym pójść do serwisu. Wg. mnie coś jest nie tak z tym wejściem, bo kabel do monitora pasuje i do tej przejściówki, która ma takie samo wejście, też, więc nie wiem już, w czym problem…