Problem z kablem telewizor->komputer

Już rok temu zakupiłem taki kabel, ale jakoś strasznie mnie się nie spieszyło z jego użyciem. Mam identyczny kabel jak http://zdjecia.swistak.pl/03/368/3368250_1.jpg Gdy podłączam jeden kabel pod kartę graficzną, drugi pod wejście audio, a trzeci koniec do telewizora, ale nie mam pojęcia jak go ustawić… Może mi ktoś doradzić jak?

Witam napisz cos więcej jaki system czy to jest laptop czy pc

Dodane 04.02.2009 (Śr) 15:06

Witam napisz cos więcej jaki system czy to jest laptop czy pc

System XP, komputer stacjonarny. Karta Grafiki 9600gt nVidia. Telewizor CRT Panasonic.

Bez znaczenia - masz wejście euro do telewizora a do kompa podłączasz jacka do grafiki oraz wejście video do karty graficznej - cała filozofia, tylko musisz mieć pewność czy Twoja karta graficzna wytrzyma - bo znajomy jakoś pół roku temu dzwonił do mnie że mu się chyba telewizor popsuł - ja przyjeżdżam - patrze a on swojego średnio nowego kompa podłączył do nowiutkiego kupionego w Vobisie telewizora i zdziwiony że mu się obraz nie wyświetla :stuck_out_tongue:

Heh tyle mi powiedziałeś co dziecko 13 letnie :stuck_out_tongue: Przecież wiem gdzie i co podłączyć tylko mój problem polega na tym, że gdy wszystko podłączam i biorę tv/av i powinno się włączyć a tu nic :confused:

PS: Moja karciocha obsługuje taką iż rzecz…

Wchodzisz w Panel sterowania nVidia :arrow: Wyświetlanie i zależnie od wersji oprogramowania musisz poszukac czegoś takiego jak: Wiele monitorów, wybierasz opcje DualView (czy jakoś tak) jako pierwszy ustawiasz Swój monitor, jako drugi TV. Powinien tam być jeszcze kreator ustawień przy zastosowaniu wielu monitorów dzięki któremy zostaną ustawione kolory, rozdzielczośc itp. :slight_smile:

dzięki jutro po południu przetestuję i napiszę czy działa

I jeszcze jedno, musisz w telewizorze na pilocie przestawić tryby wideo, klikać tyle razy aż uzyskasz kolorowy obraz z dzwiękiem, powinny być dwa - jeden właściwy i jeden czarno-biały bez dzwięku.

W moim przypadku to będzie przycisk TV/AV i mam do wyboru 3 tryby av1, av2/s, av3

Właśnie o to mi chodzi, zależnie od tego do którego wejścia euro podłączysz będziesz miał tak: czarny ekran, widok pulpitu czarno biały, widok pulpitu kolorowy z dźwiękiem, lub kolejnośc lekko inna :stuck_out_tongue: