Problem z kablem USB w SE k310i

Witam

Ściągłem najnowszą wersje SE PC Suite 3.2 - włączam program, podłączam telefon do kompa i NIC tryb ‘telefon’ nie działa, pisze cały czas ze jeszcze raz mam podłączyć tel. i tak w kółko… Gdy wybiore tryb ‘plików’ wszsytko działa, bez problemu kopiuje pliki na telefon i z telefonu na kompa…

Potrzebuje skopiwoac kontakty z karty SIM na kompa, czy może zna ktoś inny sposób? Albo jak rozwiązać istniejący problem?

Dzieki

Pozdrawiam

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1096603.html prosze bardzo :slight_smile:

Romi - dobrze wiem o tym, ale zrozum że nie działa mi tryb ‘telefon’ i nie moge skopiować tych kontaktów bo PS suite go nie wykrywa :?

Kopiowałem już kiedys kontakty przez PC suite w mojej 5700XM, i wszystko było OK, ale z tym PS suite od SE są jakies problemy… eh.

A zainstalowałeś sterowniki do kabla? U mnie bez nich tryb telefonu nie działa. Powinieneś mieć płytke z telefonem i tam są stery. Jeśli jej nie masz to wygoogluj. U mnie działa

PC Suite sam ins. stery do kabla, raz nawet scaiglem specjalnie inne sterowniki, ale też nie działało, choć pisze ze SE k310i jest zains. w menadzerze urządzeń.

Własnie płytki nie miałem do k310i :? - dawidos, mam do Ciebie w takim razie prośbe, czy wrzucił byś te stery z twojej płytki na jakieś serwer i podesłał mi linka? Będę naprawde wdzięczny.