Problem z Kalibracją kierownicy Tracer :)

(system) #1

Witam panowie :slight_smile:

Mam problema :slight_smile:

Otóz... załóżmy że jeżdze Golfem w NS carbon na PC i PS2 ( tak dla ułatwienia problemu )

Gdy podłącze kiere do PS2 lub PC i chce jechać autem dodaje gazu.Auto jedzie ,lecz kierownica skręca bez mojej ingerencji a dokłądniej to auto skręca bo gra wykrywa że kierownica jest w poizycji skrętu gdy jaj jej nawet wzrokiem nie dotykam ... instalowałęm sterowniki robiłem kalibracje odinstalowywałem i robiłem kalibrację no i nic ... mam w sterach takie zakłądki do kalibracji .. jedna z nich sa ustawienia pozycji centralnej ( czyli kalibracja ) kierownicy ...

no i jest tam oś y i oś x bodajze ....

no i one ( jesli kierca jest w pozycji centralnej ) mają być

oś x - 127

oś y -127 :slight_smile:

no i przeważnie kierownica sama skręca :slight_smile:

np . jest oś x 138 a oś y 127 gdy ja jej nie dotykam :slight_smile:

a jak perd***** ( sorki ale inaczej tego nie określe ) w stól to jest ok ale nie zawsze .. .myśle ze coś jest tam w środku walnięte ale mam na gwarancji i myśle oddać :slight_smile: moze ktoś mi pomoze to samemmu naprawić

KIerownica Tracer TRK-SD

http://www.tracer.eu - info o niej :slight_smile:

(Asterisk) #2

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

(Protofik+Dobreprogramy Pl) #3

Ile masz tą kierwonice?? może już dożywa swoich dni?

(Lukaszk 89) #4

Jakiś kabelek może nie stykać. Styki mogły zaśniedzieć. Jest dużo opcji. Warto by jeszcze na innym kompie ją sprawdzić.

(system) #5

ma 1 miesiąc .. ale oddaje na gwarancję :slight_smile:

(system) #6

a mam pytanko ... do kiercy dosstałem paragon :slight_smile: no i czy musiałem dostać karte gwarancyjną ??

(Lukaszk 89) #7

Zależy raczej od sklepu.Na kierownice akurat chyba paragon powinien wystarczyć.Ale na bank to już musisz się w sklepie dowiedzieć.

(system) #8

Sklep : GomBIt

Miasto : Tarnobrzeg

także chyba paragon :slight_smile:

dzięki za pomoc :slight_smile:

(Wektork) #9
  1. w nfs gra sie na klawiaturze / padzie

2. kierownice tracer/apollo/itp nie skalibrujesz

(system) #10

1.wiem ale taki przykład dałem :slight_smile:

2.a ta ?! nie gadaj ! wiesz ze nie wiedziałem... trzeba było pisac :stuck_out_tongue: