Problem z Kamerą "Panasonic SDR-H20"

Witam Wszystkich na Forum. Kupiłem właśnie niedawno Kamerę “Panasonic SDR-H20EP” i mam następujący problem. Natomiast, gdy podłączam ją do komputera (USB i Ładowarkę, bez wpiętego akumulatorka) i włączam program “ImageMixer3” to program bardzo wolno mi sie włącza :frowning: i jak już to nastąpi i chce obejrzeć co mam na niej lub zgrać to na Twardy dysk komputera to bardzo ale to bardzo wolno myśli :frowning: nie wiem co sie dzieje :frowning: może ktoś mi poradzi inny program do zgrywania nagranego materiału z tej kamerki, bądź poradzi co zrobić ?? Z góry bardzo dziękuje.

witam , mam tą samą kamerkęi tez problem , tyle że nie z szybkościąa ze spolszczeniem do programu impagemixer 3, nigdzie nie moge go znalesc. . Również proszęo pomoc

A mam pytanko do Ciebie. łączysz sie przez ten kabel co był w komplecie z komputerem ?? jak tak to napisz jak szybko Ci przegrywa materiał wideo ??

hej

podpinam ją kablem z kąpletu (USB) i szybko zciąga tj około 2-3 minut w zależności ile masz nagrań .U mnie jest problem z nagrywaniem filmów z tego programu na płytę , ni w ząb nie kumam go , nie mogęgo zrozumiec , raz nagrałam a teraz mam problem , masz może spolszczenie do tego programu?

może napisz mi jak to nagrywasz na płytę jak możesz . Będę wdzięczna

Niestety nie mam :frowning: hoc tez by sie na pewno przydał. To ja nie wiem czy mój dysk w niej jest popsuty czy mam coś ze sterownikami USB w Komputerze :frowning: mama pomocy :frowning:

Pomogę Ci jak najbardziej :slight_smile: tylko muszę dojąc do ładu, czemu u mnie tak wolno przegrywa materiał wideo :slight_smile: pozdrowienia

zobacz , może coś źle podpinasz kabel usb, u mnie są dwa wejścia , jedno też działa źle , a na drugim jest wszystko ok

jak coś to napisz na moje gg 5110049