Problem z Kamera zbudowana w latopa Toshiba A300

Witam serdecznie

Mam problem ze kamera zbudowana w laptopa ,“Toshiba A300-1mw” system operacyjne Vista Home premium !

instalowałem sterowniki Web camera jak admin !!

Możesz jaśniej jaki masz problem ?

po prostu jak włączam program camera assistant software albo kamera to wskakuje mi komunikat ze trzeba resetować laptopa lub kamera żeby kamera zostałaby uruchomiona,

jak to robię to i tak nie pomaga !

sprawdzałem w ustawieniach skype 'a jakby w ogóle nie miałbym kamera lub nie instalował bym sterowniki !

w menedżer urządzeń nie pokazuję ze brakują mi jakikolwiek sterowniki, i nie pokazuje ze mam camera w ogóle.

Mam Laptopa Toshiba A300-1mw . Kamera to chicony (web camera) !

dziękuję z góry za pomóc !

Pozdrawiam

http://ce.computers.toshiba-europe.com/ … service=CE

sterowniki ściągałem z strony Toshiba i tak nic nie pomogło !!

Zacznijmy od początku, od kiedy problem występuje w jakim momencie to zauważyłeś.

z jakiś tydzień temu ,nawet zrobiłem format całego dysku , zauważyłem kiedy chciałem prowadzić rozmowy wideo przez skype 'a.

Daj screna jak chcesz uruchomić tą kamerkę.

Wejdź w start i poszukaj w katalogu Toshiba czegoś takiego

beztytuuwho.jpg

a startu to uruchomiłem ale mi wskakuje taki kominikat ze kamera internetowa jest wyłączona lub jej działania nie powiodło się! sprawdż ustawienia internetowa!

Hej ja mam podobny problem ale u mnie coś nie łączy i jak zamknę lapka pod kąt mniejszy jak 40stopni to kamerka się załącza. Spróbuj przymknąć może masz to samo. Jak tak to tylko serwis bo to usterka techniczna a nie błąd programu. Napisz czy to to. :?:

memosam , nazwij temat konkretnie, zgodnie z zasadami pisania na forum. Temat przenoszę. Przeczytaj regulamin. Inaczej temat zostanie usunięty.

tak tez mam to podobny, tylko ze jak otwieram laptopa to mi wyskakuje komunikat ze Camera Video została odłączona!! :slight_smile: to muszę iść dać laptopa do serwisu :slight_smile: dziękuje za informacje :slight_smile: Pozdrawiam Serdecznie

Ja też mam tego laptopa i problem z Kamerką, mianowicie nie mogę powiększyć rozdzielczości od 640 x 480 i w górę bo mam zielone tło, próbowałam zmodyfikować, naprawiać, instalować ponownie lecz bez jakiego kolwiek rezultatu. Czy ktoś mógłby mi pomóc, bo już nie wiem co mam robić ;/