Problem z Kamerą?

Weim ze takich tematów jest od metra ale w zadnym nie umiem znalesc rozwiazania na swój problem. Dostałęm pod choinke kamerke mint WEB CAM MW-1035 Zainstalowałem sterowniki z płyty. Obraz prosto z podgladu kamerki normalny wszystko ok. Lecz gdy włanczam jaki kolwiek program typu Skype czy ooVoo zamiast obrazu widze czarny kwadrat:/ na skypie nie da sie zrobic testu na oovoo pisze brak podgladu:( Nawet z głupoty wziąłem i sciągnąłem Czatterie(program do obsługi kam. w interi) a tam wyskakuje komunikat bład direxta:( nie wiem co mam z tym zrobic:( mój system operacyjny to vista home premium 32 bit ,direct 9c, łacze 3 mb. Prosze o pomoc:(

Może trzeba w skypie najpierw zmienić urządzenie do obsługi video na to które właśnie zainstalowałeś? Bo standardowo chyba jest ustawione domyślne urządzenie video.

Zmieniłem z domyślnej na kamere USB i to nic nie zmeinialo:(

ostatnio też coś takiego robiłem na mieście

odinstaluj stery

podłącz kamerkę do innego usb

zainstaluj stery

sprawdź ustawienia w skype:

-które urządzenie wybrane

  • zgoda na korzystanie z kamery

i sprawdź czy nie masz żadnych urządzeń do podglądu kamery poza skype

Chris1922 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif