Problem z kamerką internetową oraz zbędny komunikat


(Mateusz Leszczynski) #1

Witam. Posiadam laptopa marki acer aspire model 5745G z Windowsem 7 Home 64. Mój problem jest następujący. Gdy chciałem dzisiaj wejść na skypea moim oczom ukazał się o to ten problem który mówi że "Nie można rozpocząć wideo. Spróbuj zamknąć inne programy które mogą korzystać z kamerki internetowej" : http://imageshack.us/photo/my-images/40/dddddddddm.jpg/ . Tylko że ja żadnych programów nie mam włączonych. Jeszcze niedawno wszystko działało. Problem ten sam dotyczy np. strony chatrouleete. Spróbowałem podłączyć kamerke siostry Creative Live! Cam Chat HD lecz problem jest ten sam( sterowniki same sie instalują wiec nie ma bata żeby się zle zainstalowały. Pogrzebałem troche po kompie i znalazłem takie o to moje zastrzeżenia w menadzerze urzadzeń(bo moze tutaj trzeba szukac problemu)

http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... ccccx.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... bbbbq.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/4/ ... aaayk.jpg/

Złe sterowniki???Coś zainstalować??? Odinstalować??? Za konretne wskazówki bede niezmiernie wdzieczny

PS. Jeżeli chodzi o ten inny problem to przy każdym włączeniu komputera wyskakuje mi takie coś: http://imageshack.us/photo/my-images/54 ... llllb.jpg/ i jak włączam urochom ponownie, to po ponownym urochomieniu komunikat sie powtarza. Co to jest???

PS.2 Nie jestem pewny czy się odczytacie ze zdjecie bo nie chcialy mi sie zrobić wieksze screeny w razie pytan co jest na konkretnym zdjeciu piszcie o co kamna a ja napisze

Pozdrawiam