Problem z kamerką internetową

Witam :smiley:

Mam problem, który polega na tym, ze kamerka zastosowana w laptopie ASUS wszystko ładnie, pięknie działa, ale gdy np: ruszę głową w lewo to kamerka na monitorze komputera pokazuje odwrotny ruch do rzeczywistego.

Proszę o pomoc jak zrobić, żeby obraz był przekazywany jak rzeczywisty czyli jak ruszę głową w lewo to chce żeby pokazała kamerka ze ruszyłem w lewo, a nie odwrotnie (jak jest teraz)

Pozdrawiam :smiley:

nie znam laptopa ale stawiam ze ikona kamerki jest w panelu sterowania albo w moim komputerze. wejdz tam i pokombinuj Pzdr

Cześć , a zastanawiałeś się jak Cię widzi druga osoba stojąca na przeciwko ? Jeśli ty obracasz się w swoje lewo to ona widzi twój obrót w swoje prawo . Kamera to nie lustro , nie odbija obrazu a pokazuje takim jak go widzi . Zrób mały eksperyment napisz coś na kartce i daj do “przeczytania” kamerze . Zakład , że napis na monitorze będzie właściwie obrócony .

moze i tak…

ale pamietam,ze na laptopie kuzyna zrobilem jakos nie pamietam jak, ze jak ruszylem sie w prawo to widzialem sie na monitorze, ze ruszylem sie w prawo. Tamten laptop, tez byl ASUS tyle ze teraz juz duzo starszy od tego…

jakub.m2

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Dostosuj podpis do wymogów Regulaminu - PW w tej sprawie.

mysle że wystarczy wejsc w wlasciwosci kamerki i ustawienia przynajmniej jest tak w kamerkach Creative i mozna sobie przełaczac jak chcesz! :slight_smile: