Problem z kamerka internetową

miałam robionego formata i teraz laptop nie odnajduje mi kamery. probowalam zainstalowac sterowniki ale kreator mi ich nie odnajduje, a w interenecie nie umiem znalesc odpowiednich sterownikow do mojego laptopa;/ - acer aspire 5102. mecze sie nad tym i nie wiem co mam zrobic. moze jakas rada/pomoc?

Witam,

Niech zgadnę - Windows 7 ? Obym się mylił…

Spróbuj z TEJ strony zainstalować sterowniki do Acer 5100.

Kliknij: Notebook=>Aspire=>Aspire 5100 i pod spodem w Operating System wybierz swój system.W tabelce będą do pobrania sterowniki między innymi do kamerki internetowej (Bison - Windows XP , Bison lub Suyin - Vista).

justyna17ns , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Popraw literówki i zacznij używać na forum polskiej pisowni. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

mam wersję 2002.

Zainstalowałam z poleconej strony sterownik. Tzn mam taki folder - Camera_Bison_5.0.0.10_XPx86 i co dalej? Wewnątrz folderu są różne podfoldery i pliki i np.uruchomiłam SilentInstall to potem wyskoczył komunikat, abym weszła do panelu sterowania i zainstalowała i skonfigurowała składniki systemu. Weszłam w panel sterowania, w system, w sprzęt, w menedżer urządzeń i tam znowu próbowałam wyszukać sterowników dla USB2.0 camera, ale nie da rady. ciągle jest to samo.

Pewnie źle robię z tym folderem Camera_Bison_5.0.0.10_XPx86 ale nie mam innego pomysłu.

:frowning: