Problem z kamerką Labtec Webcam.-system jej nie wykrywa

Witam! Posiadam dość starą kamerkę Labtec Webcam (uwaga! ona nie ma jakiegoś numeru, modelu czy coś, na stronie głównej pisze tyle o niej: labtec® webcam :slight_smile: a pudełka nie mam bo to stare.) Kamerka wygląda tak:

241.jpg

Stery przeinstalowywałem kilka razy, i mimo wszystko za nic nie chce mi jej wykryć. W programie labtec jak klikam na robienie zdjęć pisze że brak połączenia, w instalacji brak połączenia, nawet podczas pierwszej instalacji Windows sam próbował znaleźć stery “Camera” i wywalił błąd, że nie ma takich sterowników. Co by zrobić by moja kamerka zaczęła kręcić filmy i robić zdjęcia?

jestem niemal pewny że kamerka OK tylko sterów brakuje.

Mam taką samą po wymianie, bo pirwszej XP wykrywał tylko na chwilę potem już nie, druga tego samego modelu cały czas działa. Tak, że myślę, że to nie tylko sterowniki ale i sprzęt (kamery). Z tego co mi wiadomo nie cieszy się ona dobrą sławą.

co do tego to wiem, ale wujek kiedyś (już dawno) kupił w Niemczech i dał, sam bym takiej nie kupił :slight_smile:

To nic sie nie da zrobić? :slight_smile:

Dawidd , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dla mnie to jest wina samego sprzętu, bo jak wytłumaczyć inaczej, dwie kamery jedna działa do dzisiaj a druga się sama usuwała stawała się niewidoczna, a sterowniki, system i komputer ten sam.

Może ktoś mądry wymyśli jakieś rozwiązanie, oby. :frowning: Może trzebaby napisać do producenta, może coś on podpowie. http://www.labtec.com/index.cfm?country … nguageid=1