Problem z kamerką Live Cam Chat IM (VF0530)

Witam

Ostatnio kupiłem kamerkę Live Cam Chat IM (VF0530) w instrukcji obsługi jest napisane że ściągnąć sterowniki trzeba z tej stronki :

http://support.creative.com/Products/Pr … IM+(VF0530

Ściągam więc plik :

Creative Live!® Cam Chat IM (VF0530) Starter Pack

Po ściągnięciu pliku zaczynam instalacje i pod koniec instalacji wyskakuje mi okienko z następującym komunikatem :

''setup is unable to detect a supported product on your system . Click the Retry button to re - detect your device and continue the installation .

Click the Cancel button yo quit this in stallation and go back to your Windows desktop’’

Są dwie opcje do wyboru - Ponów próbę i anuluj - po wybraniu oby dwóch opcji kończy się instalacja…

Wie może ktoś o co chodzi ?? :lol:

Struktura jest niezdolna, by dostrzegać poparty produkt na twoim systemie . Klik guzik Retry do w sprawie - dostrzegaj twoje urządzenie i kontynuuj instalację .

Klik guzik Odwołania hej opuścił to w stallation i wrócił do twojego pulpitu Windows .

Nie rozumiem :frowning:

gdy wyskoczy ci ten komunikat podłącz kamerkę i automatycznie zacznie sie instalować :wink: :lol:

a moze mi ktos pomoze… wszystko super zainstalowane, ale kamerka nie pokazuje obrazu, jest tylko czarny obraz… na innym forum widzialem ze ktos mial dokladnie taki sam proiblem, ale on poszedl do sklepu z reklamacja i wymienili mu na nowa, gdy ja tam bylem to u nich najnormalniej w swiecie kamerka dzialala… mam windowsa xp pro, service pack 3… nie wiem o co chodzi - pomoze ktos?

Dodane 07.06.2009 (N) 18:32

oczywiscie probowalem juz zmieniac porty usb, na te z przodu i te z tylu… przeinstalowywalem kilka razy wszystko co moze miec wplyw… o co chodzi?? !!

Dodane 07.06.2009 (N) 18:33

dodaj jeszcze ze inne urzadzenia podpiete pod USB dzialaja… ta kamerka tez sie swieci (ze niby przesyla obraz ale obrazu brak)…

zobacz tu …

http://forum.programosy.pl/kamera-inter … 15528.html

Dodane 10.06.2009 (Śr) 17:11

w tamtym linku wszystko jest wyjaśnione poprostu kamerka jest zepsuta …

Witam.

Mam podobny problem, mianowicie : kupiłem 2x kamerki w sklepie live cam chat im…, jedna dla siebie natomiast druga dla mojej dziewczyny. Swoja kamerke zainstalowalem bez problemow na swoim pc natomiast u mojej dziewczyny wyskakuje taki problem ze jej nie wykrywa i nie mozna dokonczyc instalacji. Da sie to jakos obejsc?? Próbowalem wieloma sposobami dodawaniem sprzetu, dodawaniem aparatu , zmienianie usb, uruchamianie systemu itp itd. Co lepsze ta kamerka co dziala u mnie na pc nie chodzi na drugim co mam w domu i tez mam taki problem wiec chyba to nie jest wina kamerki bo u mnie dziala. Prosze o jakakolwiek pomoc bo siedzialem 5h nad tym i nic nie wymysle nowego. Przepatrzylem podobne tematy na forach polskich oraz zagranicznych ale nikt nie dokonczyl tych postow badz tematow. Prosze bardzo o jakakolwiek pomoc… Jezeli cos bedzie trzeba wytlumaczyc to bede sie staral szybko odpisywac