Problem z kamerką w ASUS C90

Witam, od paru dni coś mi się stało z kamerką w laptopie. Obraz czy to w programiku, który jest instalowany ze sterownikami (ze strony ASUS) czy też w skype jest czarnobiały a kontrast praktycznie zerowy. Oraz trochę migota, jak widok z kamery skierowanej na monitory CRT. Praktycznie nie da się nic zobaczyć z tej kamerki. W opcjach mam niekaktywne większość opcji odnośnie koloru, nasycenia, jasności, gammy itp… Próbowałem już z przeinstalowaniem sterowników. Mam wgrany system Win7 Ultimate. W zasadzie to sterowniki producenta są pod Vistę, ale w trybie zgodności wszystko było dobrze, wcześniej działało bez problemu nawet pod 7. Czy ktoś może pomóc? Jak odblokować te nieaktywne opcje ? Uruchomienie programu od kamerki jako Administrator nic nie daje. Może jakiś inny program ? Kamerka wykrywana przez system to GenesysLogic USB2.0 PC Camera.

Proszę o pomoc

Sciągnałeś aktualizację Camera Provider ?

Nie, a powinienem? Program, którego używam ten dołączony do sterowników, nazywa się AMCap (na ikonce widzę napis MICROSOFT). A sterownik to CMOS_Camera_AzureWave_XP_VT (tak nazywa się archiwum ściągane ze strony asusa).