Problem z kart graficzna ati radeon 2600 pro 256 mb 128 bit

witam. Mam taki problem, spalila mi sie karta radeon 1600. wiec kupilem ati radeon hd 2600 pro 256 mb 128 bit. Przy instalacji wskoczylo ze sterowniki nie podpisane przez windows (mam windows xp). Instalacja sie zakonczyla powodzeniem, i tu jest problem po zrestartowaniu nie moge grac w zadna gre (np.Wolfenstain) bo sie wiesza i wyskakuje czrny ekran. Jestem w klopocie i prosze o jakas porade co zrobic. Sterowniki tez juz probowalem od nowa instalowac i dalej to samo. Mam procesor Athlon 3200+ i 1,5 Gb DDR2 , pomozcie… :cry:

Odinstaluj sterowniki ATI DISPLAY DRIVERS (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usun programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/). Uruchom ponownie komputer.

Usuń pozostałości po sterownikach ATI programem Driver Cleaner. Uruchom ponownie komputer.

Zainstaluj sterowniki z płytki dołączonej do nowej karty graficznej. Po ponownym uruchomieniu komputera zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Następnie kliknij na STRAT -> Uruchom -> wpisz: dxdiag.

W zakładce Ekran wykonaj testy modułu DirectDraw i Direct3D.

zrobilem tak jak napisal pan,testy wyszly ok i niby wszystko ok ale dalej na grze sie wiesza a po zrestartowaniu rozdzielczosc zmienia sie samoczynnie na 800x600,wielkie ikony. moze nie mam odpowiedniego sprzetu do obslugi tej karty? za pomoc dziekuje z gory juz.

jeszcze lepiej,bo wyskakuje jeszcze okno “Zero Display Service Error”. kalabania totalna.