Problem z kartą brak obrazu

Witam wlaczylem sobie film, po obejrzeniu filmu zniknął mi obraz w monitorze w TV byl a na monitorze brak sygnalu. Odinstalowalem stery i zainstalowalem spowrotem i to samo, potem zrobilem reinstal systemu i to samo probowalem z roznymi sterami i niema obrazu. Obraz mam wtedy jak wlaczam kompa w trybie vga. Niewiem co moze byc karta GF 7600gs galaxy na zalmanie. Pozdrawiam

A jak jeszcze nie instalujesz sterowników to obraz jest??

Tak obraz jest, tylko jak robie instal sterow znika i mam tylko w tv

Ja miałem podobny problem i tak właśnie go rozwiązałem. Może o tobie to pomoże:

Sciagnij Driver Cleaner->instalujesz program Driver Cleaner-> Wchodzisz w tryb awaryjny ( F8 podczas włączania kompa)-> odinstalowujesz sterowniki i odpalasz komputer ponownie -> Czyścisz pozostałości po sterownikach wcześniej zainstalowanym programem-> ponowne uruchomienie komputera-> ponownie instalujesz sterowniki.

Ale jak zrobilem formata to niepowinienem miec problemu ale jednak wciaz to samo moze karta mi padla

Możliwe, sprawdź czy karta się nie grzeje, podotykaj ją i zobacz czy nie jest gorąca. A nie podkręcałeś jej??

Zrobilem tak jak pisales niepodzialalo. Karta byla podkrecona lecz niegrzala sie i zadnych problemow niebylo o przetaktowaniu niema mowy tak mi sie wydaje.

Lazikarmaly.gif

hmm a może pożycz od kogoś monitor i sprawdz czy dziala z innym bo monitor może nie przełączać sie między trybami…

Ale jescze chwile przed odejrzeniem filmu wszystko bylo ok, po formacie dysku tym bardziej powinno dzialac w tej chwili nawet w TV niemam bo w trakcie instalowania sterow wylancza mi sie monitor i niemoge przelaczyc na TV na moje karta siadla dobrze ze na gwarancji byla. Dzieki za pomoc Pozdrawiam

Złączono Posta : 06.01.2007 (Sob) 20:43

Juz wszystko dziala niewiem co bylo ale karta dziala. Dzieki za pomoc. Pozdrawiam