Problem z karta dzw. NO AUDIO OUTPUT DEVICE IS INSTALLED

Witam, mam Viste HP amerykanska ( oryginalna).

Dzisiaj po instalacji Windows Updates moja karta dzwiekowa przestala dzialac. Wyswietla ikonke glosniczka z czerowonym iksem i komunikat NO AUDIO OUTPUT DEVICE IS INSTALLED.

Czy moze na to miec wplyw update : " Conexant - Sound Conexant High Definition Audio" ???

Z tego co wiem mam zintegrowana karte dzwiekowa.

Pomozcie, przeciez bez dzwieku nie da sie nic robic! !!

Napiszcie jakie jeszcze ew. informacje potrzebujecie, zeby pomoc. Licze na Was !!

Nie krzycz jak piszesz. Wyłącz Caps Locka.

Proszę nazwać temat konkretnie. Na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę zapoznać się z regulaminem i dokonać zmian, inaczej wyciągnę konsekwencje.

Oho moderator wstał nie tą nogą :smiley:

A propos tematu. Miałem dokładnie to samo, tzn. zrobiłem aktualizacje karty przez Windows Update i dźwięk wysiadł… Odinstalowałem te stery w cholere, a w Windows Update ukryłem tą aktualizaję. Powinno pomóc. Ściągnij sterowniki ze strony producenta i podstaw te felerne. Ja przynajmniej tak zrobiłem i działa :slight_smile:

Dzieki,

Tak wlasciwie, to poradzielm sobie w inny sposob. Otoz sciagnalem ze strony HP driver do mojego modelu( dv6000) :Conexant High-Definition Audio Driver i zainstalowałem. Jak narazie wszystko działa. :lol:

Chej,

jak zauważyliście jestem tu nowa :smiley:

ale ja miałam identycznie to samo z moją vistą, więc chyba problem dotyczy ogółu…

Nie moge sobie poradzic z tym prubowalam to sciagnac ale to i tak nie dziala…??

Witam, tez mialem z tym problem w win 7. przeszukalem wszystkie fora, ale najlepszym rozwiazaniem okazal się ‘na czysto’ czyli bez zadnych driverow najpierw hotfix:

UAA BUS Driver Hotfix - mi pasowal ten od visty - pozniej wystarczy sterownik windowsowy z win update i po problemie. Pozdrawiam.