Problem z karta dzwiękową C-Media AC97 Audio Device

Coś znalazłem na temat twojej karty :slight_smile: 11-01-2006, Od: Michał michalkwachu1@wp.pl [85.255.240.13]

mam karte muzyczną C-MEDIA 97 Audio Device.Po instelacji sterownika wyskakuje problem i błąd “KOD 10” sciagnełem sterownik Vinyl AC’97 Audio [WAVE] i zainstalowałem i wszystko jest Ok jak cos info pod nr gg 7152865

Złączono Posta : 17.02.2006 (Pią) 13:19

Jeszcze kuknij tu http://forum.idg.pl/lofiversion/index.php/t29384.html

a no to już dawno widziałem. ale to nic nie dało żadnego skutku :frowning:

przywroc ustawienia w biosie do domyslnych zainstaluj odnowa system i powinno byc po klopocie

no własnie lekkie sprostowanie ;]

tam gość na forum napisał :

Link z flashgetu , Wystarczy kliknąć setup , (najpierw wypakować )

Pozdro

wyskakuje mi takie okienko gdy włanczam setup. :

''Our audio provides multi-speaker surrond and realistic sound effects. Due to the fact that your computer is not equipped with our audio chip you can not avail yourself of these advanced features.

for more information, please contakt your computer driver.

Złączono Posta : 17.02.2006 (Pią) 18:07

mam 2 dysk pusty całkowicie sprobuje tam zainstalowac nowy system ;]

a czy to że mam 2 dyski może to robi jakieś problemy ;/ ?

NIe to nie robi problemu,problem wydaje mi się w tym leży ,że może nie odinstalowałeś innych sterowników tylko w opcji Przywróć Sterownik wróciłeś do króregoś starszego,a tamte zostały.Jeżeli tak to odinstaluj je.Najlepiej jak masz ten starszy ster który kiedyś działał,to odinstaluj całkowicie dźwięk w Dodaj Usuń zrestartuj kompa i zainstaluj ten ster.Musi działać ,chyba że Ci karta padła.

Złączono Posta : 18.02.2006 (Sob) 10:06

Tylko odinstaluj wszystkie jakie są w systemie ,bo jak instalowałeś kilka to po instalacji nowego ten stary nieodinstalowany zostaje.

aha no zrobie tak. ale jak mam wszystkie odinstalowac to chyba bedzie nawet 3 może 4 ! ;/

Miałem podobny problem. Zainstalowałem xp’eka od nowa i nie było dźwięku, w menadżerze urządzeń przy karcie dźwiękowej był wykrzyknik, wreszcie znalazłem sterowniki:http://rapidshare.de/files/13583127/ComboAudio_a1u320b.zip.html zainstalowałem i jest wszystko dobrze.

a ktore to ja mam kliknąć?

możesz mi przesłac na e-mail?

Klikasz Free