Problem z karta dźwiękowa Intel82801DB ICH4-AC'97 Audio Cont

Bardzo proszę o pomoc, mój problem jest następujący: usuwając zbędne programy musiałam usunąć chyba coś niechcący ponieważ od tamtego momentu nie mogę korzystać z Windows Media Player, pojawia się komunikat że wystąpił problem z urządzeniem dźwiękowym, urządzenie to może nie być zainstalowane na komputerze, może ono być używane przez inny program lub może nie działać prawidłowo. Za radą kolegi zrobiłam Cofnięcie systemu ale to nie pomogło. Czy ktoś może mi pomóc: Oto parametry komputera:

system operacyjny: Microsoft Windows XP Professional

Nazwa płyty głównej: IntelBillings2 D845EBG2 (6 PCI, 1 AGP, 2 DIMM, audio)

Karta dźwiękowa: Intel82801DB ICH4-AC’97 Audio Controller [A-1]

Proszę o dokładne wskazówki bo nie jestem zbyt dobra w te klocki:)

Zainstaluj ponownie sterowniki od karty dźwiękowej - albo z oryginalnej płyty, albo gdzieś ze strony intela (nie znam się na ich kodekach, więc nie wiem gdzie dokładnie możesz to znaleźć).

problem w tym ze nie mam plytki wiec jakby ktos mial linka, bo na stronach intela sie gubie…

Może spróbuj te:

http://downloadcenter.intel.com/T8Clear … 0〈=eng

A jak nie, to może realtek na AC’97 - powinien pójść.

najka3 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

niestety żadne zaproponowane rozwiązanie nie działa. zastanawiam się nad ponownym zainstalowaniem systemu…

Dodane 10.02.2009 (Wt) 16:05

Ponawiam moją prośbę o pomoc, jeśli ktoś wie jak znaleźć te sterowniki to please help me! Ile można żyć bez dźwięków?