Problem z kartą dźwiękową- sterowniki?

Witam!

Poszukuje sterowników do karty dźwiękowej Realtek ALC655 @ nVIDIA MCP2 - Audio Codec Interface. Mam bowiem problem, bo gdy gram w gry takie jak GTA San Andreas multiplayer i Hard Truck, po jakimś czasie dźwięk zaczyna mi trochę trzeszczeć, i po prostu znika. To nie jest na pewno sprawa głośników, bo wiele próbowałem a system BYŁ reinstalowany z pełnym formatem.

Próbowałem z aktualizować sterowniki Realtek poprzez program DRIVER GENIUS 10 lecz to nic mi nie pomogło,po za tym nigdy nie robiłem żadnych aktualizacji.

Proszę o jakąkolwiek pomoc bo nie mogę sobie z tym sam poradzić.

Podam jeszcze konfiguracje kompa na wszelki wypadek foto.

006iu.jpg

Realtek AC`97 Audio Driver A4.06 dla Windows 2000/XP albo ze strony producenta płyty :

NVIDIA nForce2 System Drivers for MCP2 of SB

dzisiaj przetestuję ten link Realtek AC`97 Audio Driver A4.06 dla Windows 2000/XP i jutro dam odp. czy działa.

Dodane 06.01.2011 (Cz) 11:33

Dźwięk przetestowany,działa jak należ za co bardzo jestem wdzięczny i Dziękuję za pomoc, ale dziś rano jak włączyłem kompa to ukazał mi się taki widok i wejście tylko za pomocą F1 od razu mówię że nigdzie nie grzebałem w komputerze i data mi się zresetowała do 2002r. Jak z tym zaradzić krok po kroku :frowning:

0amt.jpg

DISPLAY SWITCH IS SET INCORRECTLY

CMOS CHECKSUM ERROR - DEFAULTS LOADED

CMOS BATTERY FAILED

OVERRIDE ENABLED - DEFAULTS LOADED

Dodane 10.01.2011 (Pn) 11:38

Temat do zamknięcia dzięki za pomoc przy screenie,dosłałem pomoc z innego forum teraz wszystko gra.