Problem z karta dźwiękową (?)

No więc tak… trudno mi dokładnie przybliżyć problem, bo spotykam się z tym pierwszy raz. Sprawa wygląda tak:

Podczas korzystania z programów lub gier zaczyna mi “grać” karta dźwiękowa :smiley: Jak można się domyśleć jest to niezwykle irytujące. Dźwięk wydobywa się ze środka skrzyni. Nie wiem jak to wylączyc, wcześniej jedynie karta wydobywała z siebie te same odgłosy podczas uruchamiania się klawiszy trwałych. Czy jest to z tym związane? Jesli możecie to napiszcie jak sobie z tym poradzić (oprócz oczywiście rozbicia młotkiem lub wyciągniecia karty:P) Mam windows xp tak na marginesie…

:expressionless: chyba masz na myśli jednostkę centralną… więc to będzie spiker nie karta dźwiękowa :roll: cóż może piszczy bo coś się przegrzewa :-k

tak mialem na mysli jednostke centralna, ale na pewno sie nie przegrzewa ;/ zawsze wlacza sie praktycznie w tych samych momentach, albo kiedy wlaczaja sie klawisze trwale

głośniczek systemowy to jest i on piszczy różnie raz jak się coś ze sprzętem dzieje a raz jak coś z systemem