Problem z karta graf. - nie dzialaja gry

(Hehe 91) #1

Mój kolega ma problem. Robił formata i od tego czasu nie działają mu gry. Ma Radeona 9600xt - wgrywał rożne sterowniki (ostatnio 8.321.0.0). W rożnych grach różnie mu się dzieje np:

Lineage 2: wczytuje się i zaraz wyskakuje bład:

Twierdza Krzyżowiec: budynki sa zamazane

NFS: tez nie działa.

Jak będzie trzeba dać logi, piszcie podam.

(Mario C) #2

a biblioteki Direct X 9 zainstalował może ?? jeśli nie to jest ona TUTAJ

(Hehe 91) #3

Nie pomogło. Zainstalował directxa 9.0c i nic. Może to coś innego?

(Danielm86) #4

poinstalowane wszystkie stery od płyty?

(Members92) #5

A karta graficzna nowa czy używana ?? wcześniej się też tak działo ?? od kiedy się tak dzieje ?? moze cos w kompie wyminiałeś i dopiero po tym sie cos dziać zaczęło ?? Podaj więcej konkretów jeśli możesz

(Hehe 91) #6

Wszystkie sterowniki są zainstalowane oprócz USB, gdyż nie można go zainstalować. Kartę posiadam już od ponad roku, wcześniej się tak nie działo, chyba ze przed samym formatem, lecz nie mogłem tego sprawdzić, gdyż komputer ledwo co chodził. Gry nie działają po formacie. Nic w kompie ostatnio nie wymieniałem. A co więcej podać to nie mam pojęcia.

(Danielson) #7

wgraj stare sterowniki na których komputer chodził normalnie, jeśli masz jakieś najnowsze oczywiśćie...

(Hehe 91) #8

Stare sterowniki wgrał na samym początku ale że gry nie działały to wgrał nowsze :slight_smile: i dalej nie działa

(Members92) #9

Usuń sterowniki od karty graficznej w menadżerze urządzeń i wgraj je jeszcze raz moze to pomoże